Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert Hawdalowy - Sefarad Nueva

Koncert Hawdalowy - Sefarad Nueva
 
Artyści nawiązują także do muzyki improwizowanej i transowej, tym samym wciągają swoją publikę w muzyczną opowieść, która jest bardzo emocjonująca.
gdzie?Fundacja Bente Kahan - Synagoga pod Białym Bocianem / White Stork Synagogue
Pawła Włodkowica 7, 50-042 Wrocław
kiedy?25 listopada 2017 od 18:48
za ile?25 zł

Sefarad Nueva - przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie sefardyjskie pieśni w stylu jazzowym. Artyści w nowym projekcie w sposób bardzo zaskakujący łączą tradycyjne sefardyjskie pieśni z brzmieniem jazzowym, a także współczesną harmonią oraz wielobarwnym fortepianem.

Anna Riveiro swoim słuchaczom przekazuje bogactwo uczuć poukrywanych skrzętnie w pieśniach, stosuje przy tym techniki wokalne, które nawiązują do wykonów sefardyjskiej muzyki w krajach znajdujących się w basenie Morza Śródziemnego. Pianista oraz kompozytor etno-jazzowy - Piotr Karol Sawicki utrzymuje ciągle napięcie w akompaniamencie i wykorzystuje przeróżne kolorystyczne kontrasty, nietypowe i zmienne rytmy, jak również modalną i tonalną harmonię.

Artyści nawiązują także do muzyki improwizowanej i transowej, tym samym wciągają swoją publikę w muzyczną opowieść, która jest bardzo emocjonująca. Głos artystki - Anny Riveiro jest zmysłowy, a brzmienie fortepianu ekspresyjne - to właśnie przewodnicy po ścieżkach formacji Sefarad Nueva.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Skład zespołu: Anna Riveiro - instrumenty perkusyjne, śpiew, scenariusz koncertu oraz wybór utworów. Piotr Karol Sawicki - aranżacje utworów i gra na fortepianie.

Na koncert zapraszamy zatem już 25-go listopada 2017 roku, do wrocławskiej Fundacji Bente Kahan, znajdującej się przy ulicy Pawła Włodkowica 7. Bilety kosztują 25 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl