Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Klasycznie na Festiwalu WROCEK – Wieczór II

Klasycznie na Festiwalu WROCEK – Wieczór II
 
Zapowiada się na "klasyczny" wieczór, bo widać wyraźnie, że jest zapotrzebowanie na ten temat wśród odbiorców.
gdzie?Klub Firlej - Ośrodek Działań Artystycznych we Wrocławiu
Grabiszyńska 56, 53-504 Wrocław
kiedy?28 września 2017 od 17:30
za ile?20 zł
organizatorFundacja PROTOTYP im. Leonardo da Vinci

Fundacja PROTOTYP im. Leonardo da Vinci ma zaszczyt zaprosić do Klubu Firlrej - Ośrodka Działań Artystycznych, gdzie zorganizowany zostanie drugi program z serii „Klasycznie na Festiwalu WROCEK". Impreza odbędzie się 28 września, o godzinie 17:30 w przestrzeni klubu przy ulicy Grabiszyńskiej 56 we Wrocławiu. Serdecznie zapraszamy!

Zapowiada się na "klasyczny" wieczór, bo widać wyraźnie, że jest zapotrzebowanie na ten temat wśród odbiorców. Oczywiście organizatorzy Wrocka, jak zawsze wsłuchani w opinię publiczną, natychmiast odpowiadają odpowiednim repertuarem. Będzie, więc klasyczny skecz, monolog, fraszka. Nie zabraknie satyrycznej poezji. To program skierowany do tych, którzy cenią dobrą, klasyczną piosenkę kabaretową. Piosenkę kabaretową, która czasami zyskuje śmieszne, a czasami nastrojowe lub liryczne oblicze i zawsze jest w doskonałym guście i dobrym gatunku. Funkcję Gospodarza Wieczoru objął Jerzy Skoczylas - aktor i autor Radiowego „Studia 202” oraz współzałożyciel kultowego już kabaretu "Elita". Każde spotkanie w ramach Festiwalu Wrocek, to okazja do spotkania się ze znakomitymi gośćmi: satyrykami, aktorami, ludźmi nauki i sztuki oraz osobami, które potrafią wzbudzić zainteresowanie widowni w niekonwencjonalny sposób.

Wrzesień to początek nowego roku szkolnego. Lada moment rozpocznie się nowy rok akademicki. Stąd motto drugiego Wrocka: „Witaj szkoło”. Poruszone zostaną szkolne tematy. Ze sceny popłyną szkolne anegdoty. Zainicjowana zostanie dyskusja o studentach i uczniach. Oczywiście nie zabraknie humoru ze szkolnych zeszytów. Widownia poproszona zostanie o podzielenie się zabawnymi wspomnieniami ze szkolnej ławy, o przywołanie szkolnych przygód.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Goście programu:

Leszek Niedzielski - autor i aktor kabaretu Elita, który wraz z Jerzym Skoczylasem kreuje programy kabaretowe Elity oraz Studia 202.
Doktor hab. Bogusław Bednarek - świetny filolog,znawca literatury, przedstawiciel Uniwersytetu Wrocławskiego. Specjalizuje się w tekstach znanych z ciętej riposty. Dokonuje naukowej analizy tekstu opierając się głównie na anegdocie i dowcipie.
Aga Damrych - wokalistka, która debiutowała jako finalistka w popularnym programie "The Voice of Poland". Tym razem da się poznać jako wykonawczyni kabaretowego repertuaru.
Marta Dzwonkowska - aktorka związana z Teatrem Muzycznym Capitol. Podczas Wrocka zaprezentuje piosenki znane z repertuaru kabaretu Elita oraz Studia 202.

Będzie dowcipnie, wesoło i z pewnością niebanalnie! Przyjdź, a gwarantujemy, że wrócisz na kolejne spotkanie z serii „Klasycznie na Festiwalu WROCEK”. Klasycznie na Wrocku, czyli seria imprez, które odbywają się cyklicznie, co miesiąc w przestrzeni Klubu Firlej w ramach kultowych spotkań podczas Międzynarodowego Komediowego Festiwalu Wrocek. Mecenasem imprezy jest miasto Wrocław.

Zapraszamy serdecznie!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl