Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Kino Samochodowe 2017 we Wrocławiu

Kino Samochodowe 2017 we Wrocławiu
 
Nasza propozycja, to filmy światowych produkcji w wybitnej aktorskiej i reżyserskiej obsadzie.
gdzie?Parking Budimex przy Hali Stulecia
Wystawowa 1, 51-618 Wrocław
kiedy?8 września 2017 od 21:00
za ile?bezpłatnie
organizatorBudimex Parking Wrocław Sp. z o.o.

Wielki ekran, ogromna ilość samochodów i hity filmowe, czyli nic innego jak kino samochodowe we Wrocławiu na Parkingu Budimex przy Hali Stulecia. Co tydzień w piątek, przez cały wrzesień, zapraszamy do wspólnego oglądania filmów. Organizatorem tego projektu z bezpłatnymi projekcjami filmowymi jest Budimex Parking Wrocław Sp. z o.o.

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w III już edycji Kina Samochodowego przy wrocławskiej Hali Stulecia na parkingu Budimex. Tradycyjnie już widzimy się w 4 wrześniowe piątki o godz. 21.00, a w tym roku wypada to: 8.09, 15.09, 22.09 i 29.09. Dla tych widzów, którzy nie przybędą na film własnym autem, bądź zwyczajnie mają ochotę na film pod chmurką, przygotowaliśmy krzesełka i leżaki.

Nasza propozycja, to filmy światowych produkcji w wybitnej aktorskiej i reżyserskiej obsadzie. Tym razem pojawią się nowości, takie jak: film z roku 2016 "Eddie zwany orłem" czy "Deadpool" oraz starsze produkcje, ale z jakże znakomitymi aktorami, między innymi z Bradem Pittem czy Edwardem Nortonem, takie jak: "Podziemny krąg" czy z Benem Stillerem i Shirley McLainem- "Sekretne życie Waltera Mitty" i na deser Natalie Portman oraz Mila Kunis i Vincent Cassel w filmie "Czarny Łabędź".

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Jak zawsze, każde spotkanie, to aż dwa filmy, specjalnie dla Was. Tuż po pierwszej projekcji, proponujemy kwadrans przerwy i zapraszamy na drugi film z repertuaru.

Zapraszamy bardzo serdecznie już 8 września.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl