Kensington - koncert
W tym celu zajrzeliśmy głęboko w samych siebie, aby móc odsłonić ukryte warstwy oraz znaleźć wszystkie krawędzie skrajne w muzycznym DNA - zapowiedzieli muzycy.
Gdzie?
A2 - Centrum Koncertowe
Góralska 5, 53-610 Wrocław
Kiedy?
15 kwietnia 2018 od 20:00
Za ile?
99 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert grupy holenderskiej, o nazwie Kensington, który odbędzie się już 15-go kwietnia 2018 roku, we wrocławskim A 2 - Centrum Koncertowym. A 2 znajduje się przy ulicy Góralskiej 5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 99 złotych. Zespół zagra dla Was również w stolicy.

W roku 2016 Kensington wydał płytę, pod tytułem: „Control”, która okazała się ich najbardziej osobistym oraz ambitnym albumem. Jest to zresztą następca wydanego w roku 2014 albumu, pod tytułem: „Rivals”, który pokrył się platyną już dwa razy. Zatem dzięki "Rivals” formacja trafiła na festiwale oraz do klubów na całym kontynencie europejskim i zbudowała sobie dzięki temu wielkie rzesze fanów. Kapela występowała na największych festiwalach europejskich, jak między innymi: Sziget, Frequency, EXIT, Gurten, Werchter, Life Festival, Lowlands i Pinkpop.

W marcu oraz w lutym 2017 roku, odbyli dużą koncertową trasę po Europie i wówczas wystąpili w: Belgii, Niemczech, Austrii, Czechach, Szwajcarii, czy też w Polsce, grali w salach przeznaczonych dla siedmiu tysięcy uczestników. A na koniec roku udało im się wyprzedać pięć koncertów w Amsterdamie.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Żeby nagrać swój trzeci album, zespół Kensington przeniósł się do Rzymu. Forum Music Village - to tam pracowali razem z producentem, nazwiskiem Michael Beinhorn. „Control” oparł się głównie na skrajnościach - zatem można tam odnaleźć spokojne i ciche „Storms”, jak również „St. Helena” - nieco bardziej rockowe. Zespół chciał stworzyć album, który wywołałby sine reakcje jego słuchaczy. W tym celu zajrzeliśmy głęboko w samych siebie, aby móc odsłonić ukryte warstwy oraz znaleźć wszystkie krawędzie skrajne w muzycznym DNA - zapowiedzieli muzycy.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl