Kazio Sponge Talk Show
Wchodzi z buciorami w świat ludzi dorosłych, przy czym łamie wszelakie konwenanse oraz naucza dystansu.
Gdzie?
Wrocławski Teatr Lalek
Pl. Teatralny 4, 50-051 Wrocław
Kiedy?
22 września 2018 od 19:00
Za ile?
40 zł
Organizator
Wrocławski Teatr Lalek

Kazio jest sześciolatkiem, który posiada wręcz niewyparzoną gębę oraz narcystyczną naturę. Wada wymowy Kazia wyprzedza jego sławę. Megalomania oraz gadulstwo to jego główne bolączki. Chwileczkę...on na nie nie cierpi...raczej je pielęgnuje. Potrafi ze swych kompleksów uczynić atuty, a wszelakie przeciwności losu przyjmuje na klatę - jak przystało na faceta. Dżentelmen, celebryta, król ciętej riposty, bawidamek, fachowiec w wyrażaniu opinii bez mała na wszystkie tematy. Od roku 2009, kiedy to przyszedł na świat z gąbki, stara się walczyć z przekonaniem, iż lalki zarezerwowane są dla dzieciaków. Wchodzi z buciorami w świat ludzi dorosłych, przy czym łamie wszelakie konwenanse oraz naucza dystansu.

Sponge Kazio Talk Show jest serialem kabaretowym przeznaczonym dla dorosłych, konwencja telewizyjnego programu. W każdym miesiącu nasza widownia zobaczy nowy odcinek, a tematy są różne, między innymi: polityka, biznes i ekonomia, sport, kultura, psychporady, kulinaria, pogoda, koncert życzeń, horoskop, bloki reklamowe, tematy społeczne i teleturniej, co miesiąc zupełnie nowi Goście, a jedynie Kazio zdaje sobie sprawę, co może wydarzyć się w czasie wieczoru.

Jedna lalka, dwoje aktorów i muzyka na żywo. Tutaj będzie improwizacja bez żadnej cenzury, czyli jazda bez trzymanki. Pytanie tylko, czy Polska to udźwignie? Pomysł, scenografia oraz scenariusz: Anna Makowska-Kowalczyk i Grzegorz Mazoń, muzyką zajął się Grzegorz Mazoń, zaś tekstami utworów Anna Makowska-Kowalczyk. Kameralna scena, wiek od osiemnastu lat, czas trwania siedemdziesiąt pięć minut.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Pierwszy odcinek nosi tytuł: "Wybory", na który zapraszamy już 22. i 23. września 2018 roku, do wrocławskiego Teatru Lalek, znajdującego się przy Placu Teatralnym 4. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych. Organizatorem imprezy jest Wrocławski Teatr Lalek.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl