Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Kayah i Bregović - koncert

Kayah i Bregović - koncert
 
Wydany w 1999 roku album, zanotował rekordową sprzedaż ponad miliona egzemplarzy.
gdzie?Hala Sportowo-Widowiskowa Orbita
Wejherowska 34, 54-239 Wrocław
kiedy?19 września 2017 od 20:00
za ile?109 zł

Kayah oraz Goran Bregović po siedemnastu latach rozłąki raz jeszcze połączą siły i zaprezentują wspólny program podczas trasy koncertowej. Artyści wystąpią na kilku polskich scenach. Podczas koncertów zaprezentowany zostanie stary materiał, który przeszedł do historii przebojami: „Prawy do lewego” „Byłam różą”, „Śpij kochanie, śpij”, „To nie ptak” oraz „Sto lat młodej parze”. Kayah i Bregović zapowiadają również niespodzianki muzyczne.

Płyta „Kayah i Bregović" stała się kultowym albumem w historii polskiej estrady. Wydany w 1999 roku album, zanotował rekordową sprzedaż ponad miliona egzemplarzy. Dzięki temu rekordowi artyści otrzymali jednocześnie sporo nagród. Wśród nich warto wspomnieć o trzech Fryderykach i czterech Superjedynkach. Płyta zyskała status diamentowego albumu. Pomimo upływu lat kawałki z płyty są nadal aktualne i wciąż zdobywają serca kolejnych pokoleń oraz kształtują ich gusta muzyczne.

Na trasie koncertowej pojawi się również Wrocław. Kayah i Bregović wystąpią na scenie przy ulicy Wejherowskiej 34 w Hali Sportowo - Widowiskowej Orbita już 19 września, o godzinie 20:00.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl