Kasztanowa orkiestra - Muzyczne poranki dla maluchów

Kasztanowa orkiestra - Muzyczne poranki dla maluchów
W trakcie naszych zajęć wykorzystamy elementy metod Edwina E. Gordona, Émilea Jaquesa-Dalcrozea i Veroniki Sherborne.
Gdzie?
Narodowe Forum Muzyki, Sala Czarna
Pl. Wolności 1, 50-071 Wrocław
Kiedy?
14 października 2018 od 12:00
Za ile?
35 zł
Organizator
Narodowe Forum Muzyki

W nowym artystycznym sezonie Centrum Edukacyjne NFM poleca bardzo gorąco spotkania muzyczne, odbywające się w niedziele, przeznaczone dla najmłodszych. Od miesiąca wrzesień, w jedną niedzielę w miesiącu zaprosimy rodziców razem z maluszkami, by uczestniczyli aktywnie w kulturze. W trakcie naszych zajęć wykorzystamy elementy metod Edwina E. Gordona, Émilea Jaquesa-Dalcrozea i Veroniki Sherborne. Przez około trzydzieści minut bardzo intensywnej zabawy, przy granej na żywo muzyce, w atmosferze, która sprzyja rozwijaniu wyobraźni muzycznej, a także umiejętności rozumienia oraz słuchania dźwięków, dzieci razem ze swoimi rodzicami będą mieli okazję aktywnie śpiewać, słuchać oraz improwizować, angażując niemalże wszystkie Wasze zmysły.

To będzie duża dawka bodźców, które mają dobroczynny wpływ na sensoryczną integrację, na koordynację słuchowo-ruchową, jak również na koncentrację uwagi, na pamięć, na świadomość emocji i harmonię, jak również na płynność ruchów.

Już 14-go października 2018 roku, czyli w niedzielę, o godzinie 12:00 zapraszamy Was serdecznie do wrocławskiego Narodowego Forum Muzyki, Sala Czarna, znajdującego się przy Placu Wolności 1. Bilety wstępu na wydarzenie kosztują 35 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl