Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali
Czasami fajnie bywa, kiedy masz okazję uświadomić sobie, że wszędzie jest tak samo. Pomaga to bardziej, niż duża dawka śmiechu.
Gdzie?
Wrocławskie Centrum Kongresowe (RCTB)
Wystawowa 1, 51-618 Wrocław
Kiedy?
19 stycznia 2019 od 19:00
Za ile?
130 zł
Organizator
Hala Stulecia

"Tego jeszcze nie grali"- jest najnowszym programem, stworzonym przez Kabaret Moralnego Niepokoju, który na koncie ma także stworzenie serialu "Ucho prezesa". Jednakże polityka nie gra tutaj głównej roli, bo ileż można zajmować się tylko tym tematem?

Jak mówi tytuł, wszystkie skecze zobaczymy po raz pierwszy, na próżno szukać ich w telewizji czy Internecie. Kabaret Moralnego Niepokoju skorzysta również z nowych form, które wcześniej nie znalazły się w ich twórczości. Widzowie spotkają się z tematami dręczącymi nas wszystkich na co dzień, takie jak co zrobić by wyjechać na rodzinne wakacje za granicę, jak nie zwariować, kiedy ciężko zdecydować się gdzie zjeść obiad, jak uratować syna przed jedynką z matmy za pomocą sąsiada, albo co zrobić z kobietą, która za zadanie miała tylko sprzątanie domu, ale z biegiem czasu zaczęła rządzić całym domem wraz z jego domownikami. Czasami fajnie bywa, kiedy masz okazję uświadomić sobie, że wszędzie jest tak samo. Pomaga to bardziej, niż duża dawka śmiechu.

Będzie dowcipnie, będzie wspaniały nastrój, nie będzie wulgaryzmów- dlatego zapraszamy także dzieci, czasami zapanuje liryczny nastrój, aktorzy będą trzeźwi, nie będą profanować krzyży, nie będą się śmiać z tych, których kolor skóry jest inny, aniżeli ich, nie będą również wyciągać nikogo z publiczności w celu ośmieszenia. Nic z tych rzeczy! Aktorzy zadbają o komfort swoich widzów, będą mówić wyraźnie, ale nikogo nie poplują, nawet tych w pierwszym rzędzie.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Dodatkowo dech w piersiach zapiera scenografia, która jest bardzo efektowna! Zapraszamy Państwa serdecznie do Wrocławskiego Centrum Kongresowego (RCTB) już 19 stycznia 2019 roku o godzinie 19.00. Organizatorem jest Hala Stulecia. Bilet wstępu: 130 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl