Junior Kelly - gwiazda reggae z Jamajki zagra we Wrocławiu!

Junior Kelly - gwiazda reggae z Jamajki zagra we Wrocławiu!
Dla fanów rytmów jamajskich koncert ten jest pozycją obowiązkową. Junior Kelly jest jednym z czołowych Ambasadorów Reggae na świecie.
Gdzie?
Klub Muzyczny Stary Klasztor
Purkyniego J. E. 1, 50-155 Wrocław
Kiedy?
23 października 2019 od 20:30
Za ile?
45 zł

Junior Kelly jest jednym z ważniejszych reprezentantów reggae i wystąpi specjalnie dla Państwa już 23-go października we wrocławskim Klubie Muzycznym Stary Klasztor, znajdującym się przy ulicy Purkyniego J. E. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:30, a bilety wstępu kosztują 45 złotych.

Dla fanów rytmów jamajskich koncert ten jest pozycją obowiązkową. Junior Kelly jest jednym z czołowych Ambasadorów Reggae na świecie. Wysoki, posiadający burzę dredów na głowie, oddany rastafarianin z poczuciem misji muzycznej, jaką manifestuje przez jakość swych kontemplacyjnych tekstów, przez różnorodność jakże ważnych tematów, jakie podejmują oraz inspirują główne przesłanie.

Jeden z głównych jamajskich piewców społecznej świadomości oraz sprawiedliwości wraca do naszego kraju ze swą dziesiątą płytą, pod tytułem: “Urban Poet”. Prócz muzyki reggae na albumie znajdą Państwo dancehall, soul, r’n’b, czy też jazz, które pokazują rozwój, jak również dojrzałość artysty. Pojawił się on także w charakterze Gościa Kamila Bednarka na przebojowej płycie, pod tytułem: „Oddycham…”. Kelly przyszedł na świat w roku 1969 jako najmłodszy z pięciorga rodzeństwa w Kingston. Stanowi część bardzo muzykalnej rodziny - ojciec i dziadek artysty grali na bonjo, zaś mama śpiewała w kościele. Jim Kelly - nieżyjący brat muzyka był DJem oraz otworzył mu drzwi do świata muzyki reggae oraz dancehall. Po tragicznej śmierci brata Junior Kelly podjął decyzję, by kontynuować tradycję muzyczną rodziny we własnym stylu.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Doświadczenie zdobywał w studio oraz grając festiwale i trasy na całej kuli ziemskiej. Od lat dziewięćdziesiątych brał udział w ważniejszych imprezach, jak między innymi: Reggae Sun Splash. Później wyjechał do Stanów Zjednoczonych, aby występować oraz nagrywać tam single. Jest wyjątkowo związany z miastem Wrocław, ponieważ tu miały miejsce koncerty w roku 2007/13/15 podczas One Love Sound Fest, a także ostatni w Starym Klasztorze na Rototom and Friends w roku 2016.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl