Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Jazz Na Piasku vol. 5 – Za Zoo & Vertigo zapraszają na koncert

Jazz Na Piasku vol. 5 – Za Zoo & Vertigo zapraszają na koncert
 
Artystka dość długo zwlekała z podjęciem decyzji, aby porzucić stabilną, biurową pracę na rzecz muzyki.
gdzie?ZaZoo Beach Bar
Wybrzeże Wyspiańskiego S. 39E, 50-370 Wrocław
kiedy?4 września 2017 od 20:00
za ile?bezpłatnie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na kolejną już edycję zwaną Jazz Na Piasku. Wystąpi podczas jej trwania wokalistka z Wrocławia - Anja Sei.

Sama o sobie artystka mówi, że śpiewa soul. To co komponuje oraz co pisze płynie z zakamarków jej duszy. Swoje piosenki tworzy tylko w momencie natchnienia i trwa ten proces zwykle jakieś kilkanaście minut. Wierzy ona również głęboko, że jeśli ktoś przesiąknięty jest daną muzyką, to wreszcie "wypluje" ją z powrotem. W tworzeniu muzyki dla Anji Sei najważniejsi są ludzie, a także ich reakcje. Jej ulubiony cytat, który dotyczy muzyki traktuje o tym, iż każdy utwór żyje własnym życiem. Faktycznie tak się dzieje, że kiedy mija kilka lat śpiewania jakiejś piosenki każdy może zauważyć, że nie brzmi ona ciągle jak oryginał.

Dla każdego taka piosenka znaczy już coś z goła innego. Artystka "wypluwa" po prostu to co sama usłyszy, czego doświadczy, czy też to co zobaczy na własne oczy. O sobie samej myśli, iż jest glamour hippisce. Wolność natomiast według niej nie oznacza wyzbycia się wszelakich materialnych dóbr, czy życia z dala od cywilizacji - najlepiej w lesie i w namiocie. Wolność rozpoczyna się oraz kończy w naszej głowie. Jeżeli człowiek pozwoli sobie spojrzeć w sposób krytyczny na swe poglądy, czasami zmieni zdanie, wybaczy komuś, kto go skrzywdził, wówczas może o sobie powiedzieć, że jest wolny naprawdę.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Artystka dość długo zwlekała z podjęciem decyzji, aby porzucić stabilną, biurową pracę na rzecz muzyki. Samo jednak ułożyło się jej w życiu tak, iż pragnie zajmować się tylko nią. Każda minuta spędzona na scenie daje muzyczce poczucie, że naprawdę żyje. Natomiast ludzkie, zwyczajne reakcje potwierdzają, że znajduje się w tym sporo autentyczności. Myśli sobie, że jest bardziej performerką aniżeli wokalistką. Pragnie, aby jej koncerty zmieniły jej otoczenie oraz nie polegały jedynie na trafianiu w dobry dźwięk. Każdy jej występ zwieńczony jest rozdaniem publice kwiatów. Jest to potraktowane jako taki malutki symbol dla artystki. Cześć wszystkim! Znajdujemy się tutaj razem, razem z jednej planety czerpiemy korzyści, z tego samego miejsca na globie, róbmy to zawsze dobrze oraz mądrze. Anja pragnie, aby ten symbol - prezent przypominał słuchaczom już w domach o tym spotkaniu, a także o tym, czego wspólnie doświadczyli.

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 4 września 2017 roku, we wrocławskim ZaZoo Beach Bar, przy ulicy Wybrzeże Wyspiańskiego S. 39E, całkowicie bezpłatnie. Występ rozpocznie się o godzinie 20:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl