Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Janusz Olejniczak – Songs of travel

Janusz Olejniczak – Songs of travel
 
Twórczość, na wskroś niezwykłą, Williamsa tym razem usłyszymy w wykonaniu wyjątkowym, ponieważ Olejniczak jest jednym z bardziej rozpoznawalnych w Polsce pianistów.
gdzie?Narodowe Forum Muzyki, Sala Czerwona
Pl. Wolności 1, 50-071 Wrocław
kiedy?18 maja 2017 od 19:00
za ile?60 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 18 maja 2017 roku, we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki, w Sali Czerwonej. Wystąpią przed Wami, tacy wykonawcy, jak:

* Janusz Olejniczak grający na fortepianie
* Ewa Vesin śpiewająca sopranem

Nadszedł czas na utwory w wydaniu brytyjskim. Usłyszymy zatem utwory niezwykłe - Ralpha Vaughana Williamsa, które wykona wrocławska sopranistka. Jej towarzyszem ma być Janusz Olejniczak, który jest z kolei cenionym pedagogiem oraz pianistą, laureatem VIII edycji Chopinowskiego Konkursu.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Twórczość, na wskroś niezwykłą, Williamsa tym razem usłyszymy w wykonaniu wyjątkowym, ponieważ Olejniczak jest jednym z bardziej rozpoznawalnych w Polsce pianistów. Kluczem do jego sławy i sukcesu stał się występ w wyżej wspomnianym konkursie imienia Fryderyka Chopina. To właśnie na nim stał się laureatem i usłyszano o nim. Artysta poznany nie tylko na salach prestiżowych koncertów. Interpretacje pianisty można zasłyszeć w licznych filmach polskich, do których nagrywał ścieżki dźwiękowe. Niezapomniane w: "Pianiście", czy też w "Chopinie. Pragnieniu miłości". Oba z roku 2002. Natomiast towarzyszka artysty - Ewa Vesin współpracuje ze wszystkimi prawie operowymi teatrami w kraju.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl