Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Holak z live bandem zagra w Starej Piwnicy!

Holak z live bandem zagra w Starej Piwnicy!
 
Holak jest muzykiem formacji gitarowej Kumka Olik, a także duetu hip-hopowego, o nazwie Małe Miasta.
gdzie?Stara Piwnica Klub Muzyczny
Krupnicza 15, 50-075 Wrocław
kiedy?22 października 2017 od 20:00
za ile?25 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert Holaka wraz z live bandem, który odbędzie się już 22-go października 2017 roku, we wrocławskiej Starej Piwnicy. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, zaś bilety wstępu kosztują 25 złotych. Bilety znajdują się w sprzedaży. Holak tej jesieni zaprezentuje Państwu materiał, który znacie z jego płyty solowej, ale także całkiem nowe wydawnictwo.

Przedstawiamy Wam zatem "Niecierpliwość" z 11-go września 2017 roku. Jest to EP-ka konceptualna z materiałem premierowym od artysty. Ilustruje ją świetnie teledysk, który trwa piętnaście minut. W nim twórczość oraz życie Mateusza przeplatają się z jego retrospekcjami. To wydawnictwo zostało wydane tylko kilka miesięcy po płycie solowej, noszącej tytuł: "The Introvert". Z jego pomocą Holak i jego zespół zagrali na takich scenach festiwalowych, jak miedzy innymi: Open’er, Festiwal Polish Hip-Hop, Up to Date i Kraków Live.

Holak jest muzykiem formacji gitarowej Kumka Olik, a także duetu hip-hopowego, o nazwie Małe Miasta. Jest również autorem tekstów pod projekt Sonar. Jest producentem muzycznym, który na swoim koncie ma współpracę z: W.E.N.Ą i Tym Typem Mesem. Jest także grafikiem, który projektuje okładki, na przykład dla: Happysad, Wojtek Mazolewski oraz Smolik. Projektuje odzież dla Alkopoligamii. Poza tym to introwertyk.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Co jeszcze lubi Mateusz? Otóż lubi on zaskakiwać. Na przykład w Walentynki bez żadnych zapowiedzi ukazał się solowy album artysty. Nie szukajcie go na półkach z płytami, ponieważ został wydany jako magazyn, tak więc sięgamy na półki z muzyczną prasą.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl