Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Harry Potter i Komnata Tajemnic In Concert

Harry Potter i Komnata Tajemnic In Concert
 
Niesamowita oraz urzekająca wręcz muzyka stworzona przez Johna Williamsa zasłużyła na nagrodę Grammy.
gdzie?Hala Stulecia we Wrocławiu
Wystawowa 1, 51-618 Wrocław
kiedy?17 października 2017 od 18:00
za ile?90 zł

Symfoniczne koncerty, które są organizowane do filmów z serii o Harrym Potterze powracają do naszego kraju z częścią drugą. Koncerty będą miały miejsce w pięciu miastach w Polsce: Wrocław, Szczecin, Poznań, Warszawa, Kraków. Ścieżkę, której nie da się z pewnością zapomnieć, napisał John Williams wykona teraz w całości Sinfonietta Cracovia. Nasza publiczność od nowa poczuje magię swojego ulubionego filmu, który obejrzy na ogromnym, bo 480 calowym ekranie w jakości HD. Koncerty stanowią część tournee światowego. Koncerty filmowej muzyki do filmów z serii o Harry Potterze, zaczęły się w roku 2016 i są one następną przygodą w świecie stworzonym przez J.K.Rowling. To świat, do którego tęsknią wszyscy fani Chłopca który Przeżył.

"Harry Potter i Komnata Tajemnic" - wydarzenie dzieją się na drugim roku nauki magii i czarodziejstwa w Hogwarcie. Walczą miedzy sobą drzewa, latające samochody szybują w powietrzu, nad nic nie podejrzewającymi mugolami, a przed wielkim niebezpieczeństwem Harrego Pottera ostrzegają domowe skrzaty. Po kątach szepczą ze sobą pająki, zaś zdolności głównego bohatera do porozumiewania się z wężami zaczęły niepokoić nie tylko wrogów, ale i przyjaciół Harrego. Wyjątkowe oraz bardzo niebezpieczne przygody młodego czarodzieja zapowiedział napis na ścianie wykonany krwią i głoszący, że "Komnata Tajemnic znów zostanie otwarta". Aby ocalić Hogwart Hermiona, Ron i Harry - trójka przyjaciół, będą musieli wykorzystać pokłady swej odwagi oraz wszelkie umiejętności jakie posiadają.

Niesamowita oraz urzekająca wręcz muzyka stworzona przez Johna Williamsa zasłużyła na nagrodę Grammy. Jest ona równocześnie współczesnym klasykiem z dziedziny filmowej. Obrazuje świetnie magiczną przygodę Harrego Pottera, która w wielu momentach trzyma nas w niepewności i wielkim napięciu.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zapraszamy zatem na wyjątkowy koncert, który odbędzie się już 17-go października 2017 roku, we wrocławskiej Hali Stulecia, znajdującej się przy ulicy Wystawowej 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 90 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl