Ethno Jazz Festival: Rainer Maria Nero Group
Rainer Maria Nero jest klasycznym gitarzystą oraz flamenco, któremu udało się wybudować pomost pomiędzy muzycznymi światami i stworzyć swój język wyrazu
Gdzie?
Stary Klasztor
Purkyniego J. E. 1, 50-155 Wrocław
Kiedy?
1 marca 2020 od 19:00
Za ile?
30 zł
Organizator
Stary Klasztor

Już 1.03 Ethno Jazz Festival wraz z agencja KA mają przyjemność zaprosić na wspólny koncert w iście gorącym klimacie. Poza flamenco będą mieli Państwo okazję usłyszeć wpływy z innych południowych krajów. Jest to autorski projekt austriacko-polskiego gitarzysty z powiewem świeżości i kwintesencją world music.

Rainer Maria Nero jest klasycznym gitarzystą oraz flamenco, któremu udało się wybudować pomost pomiędzy muzycznymi światami i stworzyć swój język wyrazu, prezentujący różnorodne projekty solo oraz Carlos Piñana Group, ProFlamenco Trio oraz Los Duendes, a także w jego zespole "Flamensky".

"Conmover" jest trzecim autorskim albumem artysty. Kompozycje zawarte na albumie powstały pod silnymi wpływami wydarzeń z osobistego życia, powstała wyjątkowa stylowa kombinacja, która na myśl przywodzi dorobek zarówno Europy Wschodniej, jak i Południowej. Rainera Marii Nero charakteryzuje przede wszystkim ognista umiejętność wirtuozowska, dojrzałość, spokój. Jego utwory gromadzą całe jego know-how, jednakże nie poprzestaje na tym i wciąż szuka nowych inspiracji i ciekawych rozwiązań.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zapraszamy państwa serdecznie już 1 marca 2020 roku do Starego Klasztoru we Wrocławiu o godzinie 19.00. Podczas koncertu posłuchacie Państwo utworów z ostatniej płyty. Rainerowi towarzyszyć będzie:

- Carlos Ronda Mas - zagra na perkusji
- Oscar Antoli - zagra na klarnecie
- Anna Mendak - zatańczy flamenco.

Cena biletu 30 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl