Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Dziecięce Studio Architektury „Ale architektura! UNESCO pod lupą”!

Dziecięce Studio Architektury „Ale architektura! UNESCO pod lupą”!
 
Tym razem warsztaty autorskie zorganizowane zostaną wokół hasła „Ale architektura! UNESCO pod lupą”.
gdzie?Centrum Poznawcze Hali Stulecia
Wystawowa 1, 51-618 Wrocław
kiedy?7 października 2017 od 11:00 do 13:00
za ile?35 zł
organizatorCentrum Poznawcze w Hali Stulecia

Centrum Poznawcze w Hali Stulecia, 7 października, otwiera swe podwoje dla Dziecięcego Studia Architektury. Impreza przy ulicy Wystawowej 1 we Wrocławiu rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do godziny 13:00. Serdecznie zapraszamy.

Dziecięce Studio Architektury to specjalny program edukacyjny organizowany przez Centrum Poznawcze Hali Stulecia. Aktualnie odbędzie się jedenasta odsłona tego ciekawego wydarzenia. Tym razem warsztaty autorskie zorganizowane zostaną wokół hasła „Ale architektura! UNESCO pod lupą”. Warsztaty podejmą tematykę kulturowego dziedzictwa, a do zmagań zostali zaproszeni wszyscy Mali Architekci.

Oto garść pytań, na które wspólnie poszukamy odpowiedzi: Jaka jest definicja "kulturowego dziedzictwa" i dlaczego wymaga ono ochrony? Na czym polega słynny pochód olbrzymów oraz smoków? Co daje ochrona UNESCO?

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Warsztaty odbywają się cyklicznie, w soboty. Zapraszamy od 11:00 do 13:00. Organizatorzy proszą o dokonanie wcześniejszej rezerwacji. Niestety, zgłoszenia przesyłane w dniu planowanych warsztatów nie dają gwarancji udziału. Najbliższe warsztaty, planowane na 7 października, odbędą się pod hasłem "Nie taki zabytek straszny, czyli jak to wszystko się zaczęło?".

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl