Czwartek z operetką: Operetki czar - koncert
W trakcie każdego z naszych wydarzeń zabierzemy Was w drogę po klasyce gatunku, każdy wieczór dodatkowo ubarwiając humorem oraz anegdotami
Gdzie?
Scena Kamienica
Lelewela J. 15, 53-505 Wrocław
Kiedy?
19 września 2019 od 19:00
Za ile?
45 zł
Organizator
Scena Kamienica

Czwartki z Operetką - najsłynniejszy cykl koncertowy wrocławskiej Sceny Kamienica. W trakcie każdego z naszych wydarzeń zabierzemy Was w drogę po klasyce gatunku, każdy wieczór dodatkowo ubarwiając humorem oraz anegdotami, jak również popisowymi tańcami baletowymi. Każdego razu zapraszamy do siebie wybitnych artystów, którzy są związani z muzycznymi polskimi teatrami, zaś zaprezentowany repertuar stanowi kalejdoskop twórczości znamienitych kompozytorów, miedzy innymi: Johanna Straussa, Immericha Kalmana, Franza Lehara, Nico Dostala i Paula Abrahama. Wystąpią natomiast przed Państwem: Sylwia Frączek - sopran, Balet Sceny Kamienica, Tomasz Maleszewski - tenor oraz Ivan Zhukov - fortepian.

Nasz pierwszy wieczór, czyli Czwartek z Operetką w nowym sezonie jest paradą premierowych duetów i arii, które wywodzą się z troszkę już zapomnianych operetek, jak również przebojów świetnie znanych publice. Śpiewacy razem z tancerzami baletowymi wykonają specjalnie dla Was części z dzieł, jak na przykład: "Frasquita", "Perła z Tokaju", "Dama z portretu" i "Bal w Savoyu".

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 19-go września 2019 roku, do wrocławskiej Sceny Kamienica, znajdującej się przy ulicy Lelewela J. 15. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 45 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

W programie znane oraz mniej znane fragmenty pochodzące z operetek, jakie podbiły Paryż, Wiedeń, czy Budapeszt. Naprawdę warto tu być i przeżyć to na własnej skórze. Zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl