Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Czesław Śpiewa w Starym Klasztorze!- koncert

Czesław Śpiewa w Starym Klasztorze!- koncert
 
Koncert opiewać będzie w premierowe kawałki do których tekst napisał Michał Zabłocki oraz hity z poprzednich albumów grupy.
gdzie?Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
kiedy?18 października 2017 od 20:00
za ile?50 zł

wROCKfest.pl ma wielką przyjemność zaprosić Państwa na wielką jesienną atrakcję sezonu, jaką będzie koncert zespołu CZESŁAW ŚPIEWA, który odbędzie się już 18.10.2017 roku w Starym Klasztorze w Sali Gotyckiej. Niepowtarzalna okazja, by na żywo usłyszeć muzyczną armię Czesława Mozila! Mozil, juror talent show dość popularnego w Polsce ma za sobą absolwentów Royal Danish Music Academy oraz Rhythmic Music Conservatory.

Muzyka ich to nietuzinkowe żarty i biograficzne anegdoty. Podczas koncertu Czesław Śpiewa, będziecie mieli okazje usłyszeć zarówno piosenki z najnowszego albumu, ale również i przeboje z poprzednich płyt zespołu: "Debiut" oraz "Pop", a także piosenki, które znalazły się w dorobku Czesława Mozila i jego poprzedniego zespołu, jakim był Tesco Value. Zespół zabierze swoich fanów w niezapomnianą, muzyczną podróż po finezyjnych dźwiękach folku, tanga, popu oraz awangardy, użyje w tym celu wielu instrumentów, a wśród nich: ukulele, dęciaki, szklane dzwoneczki, akordeony i wiele innych trybików w tej muzycznej przygodzie.

CZESŁAW ŚPIEWA i ich kawałek "Maszynka do Świerkania" doczekał się już prawie 13-stu milionów odsłon, stał się hitem, podbił listy przebojów, w Trójce zdobył pierwszą pozycję. Pierwsza płyta pod tytułem "Debiut" sprzedała się w ilości niespełna 100 tysięcy egzemplarzy , natomiast kolejna pod tytułem "Pop", uzyskała status podwójnej, Platynowej Płyty. Ostatnia płyta zatytułowana „Czesław Śpiewa Księga Emigrantów cz.1”, została bardzo dobrze przyjęta, również bliska jest uzyskania statusu Złotej Płyty. Zespół Czesław Śpiewa, przypadł do gustu krytykom muzycznym, otrzymał bowiem, aż piętnaście nominacji do nagrody "Fryderyki" przyznawanej wybitnościom branży muzycznej w Polsce. Czesław Śpiewa może się pochwalić trzema takimi statuetkami. Do chwili obecnej koncertowali ponad 800 razy, zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami, było to między innymi: Męskie Granie, Roskilde Festival oraz OFF Festival.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Koncert opiewać będzie w premierowe kawałki do których tekst napisał Michał Zabłocki oraz hity z poprzednich albumów grupy. Będzie także i przewrotna konferansjerka Mozila, która z wielkim powodzeniem łączy naturalny, bezpośredni stand up z rozmachem muzycznym jaki ma multiinstrumentalny koncert grupy.

Zapraszamy już 18.10.2017 rok, Sala Gotycka w Starym Klasztorze, Wrocław, godzina 20:00, cena biletu 50 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl