Cudowna terapia
Innymi słowy Państwo Norek są doświadczonym małżeństwem, które w planach ma niestety rozstanie.
Gdzie?
Sala Koncertowa Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka - TV Wrocław
Al. Karkonoska 8, 53-015 Wrocław
Kiedy?
22 września 2018 od 17:00
Za ile?
70 zł
Organizator
Polski Instytut Sztuki

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na komedię małżeńską, którą powinni zobaczyć właściwie wszyscy "istniejący" lub planujący "istnieć" we dwoje. Także Ci którzy mają ten etap za sobą i przed sobą!

Joanna, którą gra Dominika Ostałowska zamiennie z Joanną Trzepiecińską jest egzystencjalną zapaśniczką, także kobietą z pretensją, zaś Valentin, czyli Dariusz Kordek jest nadwrażliwym cholerykiem, który problemy rozwiązuje z pomocą piły tarczowej. Innymi słowy Państwo Norek są doświadczonym małżeństwem, które w planach ma niestety rozstanie. Przed podjęciem ostatecznej decyzji jednak wybierają się do wybitnego psychoterapeuty. Gra go Andrzej Młynarczyk. Dają sobie tym samym, tak zwaną ostatnią szansę. Czy z pomocą tradycyjnych ćwiczeń oraz metod terapeutycznych uda się specjaliście, uznanemu za wybitnego pojednać tę parę, których wspólnym i jedynym punktem jest urządzanie wzajemnego piekła? Gdzie znajduje się granica wytrzymałości profesjonalizmu terapeutycznego? I kto tutaj właściwie jest wariatem? Czy pacjenci, czy też sam terapeuta? Co może zrodzić się pod wodą?

Odpowiedzi znajdą Państwo w nowej inscenizacji sztuki samego Daniela Glattauera, pod tytułem: "Cudowna terapia". A wszystko to z pomocą zabawnych sytuacji i błyskotliwych dialogów. Oczywiście nie zabraknie wspaniałych aktorów: Joanny Trzepiecińskiej ("Barwy szczęścia", "Rodzina zastępcza"), Dominiki Ostałowskiej znanej głównie z "M-jak miłość", które grają naprzemiennie Joannę oraz Dariusza Kordka („Bodo”, „W labiryncie”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, który z kolei gra Valentina, a także aktora młodego pokolenia, czyli Andrzeja Młynarczyka, który grał w „M- jak miłość”, tutaj terapeuta małżeński.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zapraszamy Was bardzo serdecznie już 22-go września 2018 roku, do wrocławskiej Sali Koncertowej Radia Wrocław imienia Jana Kaczmarka - TV Wrocław, znajdującej się przy Alei Karkonoska 8. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00, a bilety wstępu kosztują 70 złotych. Organizatorem imprezy jest Polski Instytut Sztuki.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl