Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Counterparts - koncert

Counterparts - koncert
 
Grupa Counterparts pochodzi z Kanady i gra muzykę melodic hardcore, a także metalcore.
gdzie?Klub Firlej - Ośrodek Działań Artystycznych we Wrocławiu
Grabiszyńska 56, 53-504 Wrocław
kiedy?24 listopada 2017 od 20:00
za ile?49 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie kanadyjską załogę melodic hardcore’ową - Counterparts. Planują oni premierę swojej nowej płyty na ten rok. Zagrają już 24-go listopada 2017 roku w Klubie Firlej, Wrocław. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 49 złotych. Razem z nimi usłyszą Państwo na scenie Polar oraz Napoleon - brytyjskie formacje. Nie możecie tego przegapić!

Grupa Counterparts pochodzi z Kanady i gra muzykę melodic hardcore, a także metalcore. Załoga obchodzi w 2017 roku 10-lecie swojego istnienia. Na koncie mają dwie Ep-ki, a także cztery albumy studyjne, natomiast swój dorobek planują powiększyć w tym roku. Nie ma, jak do tej pory, szczegółów na ten temat, ale zespół zapowiedział, że pracuje już nad nową płytą. Counterparts to formacja wyjątkowa i dlatego nie należy w niej szukać sztucznych porównań.

Wokal bardzo wyrazisty, który należy do Brendana Murphy’ego, a także chwytliwe gitarowe riffy sprawiają, że ich ostatnia płyta, pod tytułem: "Tragedy Will Find Us" znalazła się na sto szesnastym miejscu amerykańskiej, prestiżowej listy, o nazwie Billboard 200. Poprzednia płyta natomiast "The Difference Between Hell and Home" zdobyła czterdzieste dziewiąte miejsce na liście US Billboard Indie oraz miejsce siódme US Billboard Heatseekers.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl