COALS / Wrocław - koncert
Coals jest młodym duetem, pochodzącym ze Śląska, a w jego składzie znajdują się: Katarzyna Kowalczyk oraz Łukasz Rozmysłowski.
Gdzie?
Stara Piwnica Klub Muzyczny
Krupnicza 15, 50-075 Wrocław
Kiedy?
12 kwietnia 2018 od 19:00
Za ile?
30 zł

Bardzo serdecznie Państwa zapraszamy na koncert wrocławski, który odbędzie się w granicach drugiej krajowej trasy, która promować ma debiutancką płytę Coals, noszącą tytuł: "Tamagotchi". Zespół Coals wystąpi przed Wami już 12-go kwietnia 2018 roku, we wrocławskiej Starej Piwnicy Klubie Muzycznym, znajdującym się przy ulicy Krupniczej 15. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

Coals jest młodym duetem, pochodzącym ze Śląska, a w jego składzie znajdują się: Katarzyna Kowalczyk oraz Łukasz Rozmysłowski. Po jedynie pół roku bytności na scenie zespół Coals dostał zaproszenie na słynny OFF Festival, w trakcie którego Kasia oraz Łukasz, między innymi otworzyli pierwszą w kraju videosesję, przeznaczoną dla legendarnej już stacji KEXP. Ostatnie miesiące przebiegały dla formacji pod znakiem regularnych występów za festiwalach zagranicznych, jak na przykład: Iceland Airwaves, Reeperbahn Festival, Positivus Festival, LOFTAS, BUSH Budapest, MENT Ljubljana.

Już 13-go października ich debiutancki krążek ujrzy światło dzienne. LP "Tamagotchi" jest materiałem wielce współczesnym, ale na wskroś nasiąkniętym nostalgią. Inspiracje klipami z MTV oraz muzyką folkową, łączą się tutaj z bardziej aktualnym hip-hopem. Na hi-hatami cykających, zbasowanych instrumentach muzycznych Łukasza Rozmysłowskiego, Katarzyna potrafi przejść jakże płynnie od elfich wokaliz po nieśmiałe rapsy. Jaki jest tego efekt? Otóż zdystansowana emocjonalnie muzyka introwertyczna, przeznaczona dla wszystkich tych, którzy uważają, że najfajniejsza impreza może oznaczać wieczór z YouTubem, w zaciszu swego domu, zaś najlepszym ravem jest ten znajdujący się w ich głowach.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl