Closterkeller - koncert
Muzyka zespołu jest zróżnicowana - zaczynając od chorych brzmień zimnofalowych, przez flirt z metalem dość ciężkim, kończąc na troszkę "zakręconym" pop-rocku
Gdzie?
Klub Muzyczny Liverpool
Świdnicka 37, 50-029 Wrocław
Kiedy?
15 grudnia 2019 od 19:00
Za ile?
35 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się w granicach jesiennej trasy koncertowej, w czasie której zaprezentujemy Wam nowe piosenki z albumu, jaki planujemy wydać już w przyszłym roku.

Zespół Closterkeller jest czołowym przedstawicielem nurtu, tak zwanego "klimatycznego" rocka, został okrzyknięty mianem formacji kultowej na scenie muzycznej w Polsce, którego liderką jest sama Anja Orthodox - czołowa polka wokalistka rockowa, która jest obdarzona bardzo charakterystycznym głosem oraz wielką charyzmą. Muzyka zespołu jest zróżnicowana - zaczynając od chorych brzmień zimnofalowych, przez flirt z metalem dość ciężkim, kończąc na troszkę "zakręconym" pop-rocku, zaś mocniejsze akcenty stanowią tutaj monumentalne kompozycje gotyckie.

Ostatnie wydawnictwo studyjne formacji, pod tytułem: „VIRIDIAN” miało swą premierę na jesieni roku 2017, jako 10-ty studyjny album, jakiego wydawcą był sam Universal Music Polska. Ten materiał zarejestrowany został w studio, pod nazwą: „KULTOWE” Adama Toczko. Był on równocześnie jego muzycznym producentem. Album został świetnie przyjęty, tak przez fanów, jak również przez muzyczne media. Płyta po premierze uplasowała się na pozycji siódmej listy najlepiej sprzedawanych płyt w naszym kraju, a dodatkowo jako notowana najwyżej nowość na liście zwanej OLiS. Album nominowany został do nagrody Antyradia, kategoria: album 2017 roku, Anja Orthodox - kategoria wokalistka roku, zaś utwór, pod tytułem: „Kolorowa Magdalena” nominowany został w kategorii przeboju roku.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 15-go grudnia 2019 roku, do wrocławskiego Klubu Muzycznego Liverpool, znajdującego się przy ulicy Świdnickiej 37. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl