Cleo - koncert
Na naszym koncercie usłyszą Państwo największe oraz najlepsze przeboje artystki.
Gdzie?
Namiot Scena Kulturalna Łeba
Nadmorska 8, 84-360 Łeba
Kiedy?
15 lipca 2019 od 20:30
Za ile?
40 zł

Jedna z popularniejszych piosenkarek w Polsce, jurorka w popularnym programie TVP2 Voice Kids, a także YouTubowa milionerka. Jest autorką takich przebojów, jak między innymi: "Łowcy Gwiazd", "Brać", czy też "My Słowianie". Cleo wraca po raz kolejny nad Bałtyk. Na naszym koncercie usłyszą Państwo największe oraz najlepsze przeboje artystki. Cleo, czyli Joanna Klepko jest krajową wokalistką, autorką tekstów oraz projektantką mody, reprezentowała Polskę w trakcie pięćdziesiątego dziewiątego Konkursu Piosenki Eurowizji (2014).

Cleo jest z wykształcenia projektantką krajobrazu. Współtwórczyni chóru gospel, pod nazwą: Soul Connection i duetu Dwie Asie. Rok 2011 przyniósł artystce próbę sił w edycji pierwszej popularnego programu TVN: X Factor. Tam, po wykonaniu podczas castingu utworu, pod tytułem: "Proud Mary" nie zakwalifikowała się do następnego etapu. Później była uczestniczką pierwszej edycji muzycznego konkursu, pod nazwą: „Studio Garaż”, gdzie zdobyła miejsce pierwsze, kategoria: rhythm and blues. Podejmowała współpracę z takimi gwiazdami, jak między innymi: Tusz Na Rękach, W Zmowie, Onar, Ramona 23, czy WSRH. W roku 2013 zaczęła współpracować z tworzącym hip-hopową muzykę Donatanem. Ten właśnie duet był reprezentantem naszego kraju w trakcie pięćdziesiątego dziewiątego Konkursu Piosenki Eurowizji, zaś piosenka nosi tytuł: „My Słowianie”. Artystka ostatecznie zdobyła nominację do nagród, jak na przykład: MTV Europe Music Awards, rok 2016, kategoria Najlepszy polski wykonawca. Cleo postawiła na karierę solową i wydała kilka słynnych singli.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 15-go lipca 2019 roku, do Łeby, Namiot Scena Kulturalna, znajdujący się przy ulicy Nadmorskiej 8. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:30, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

Szukasz noclegów w Łebie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Łebie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl