Holi Festival Poland- Łeba
Holi Festival Poland, jest cyklem imprez, które robią furorę w całej Polsce.
Gdzie?
Plac przy ul. Tysiąclecia
Tysiąclecia 1, 84-360 Łeba
Kiedy?
15 lipca 2017 od 16:00 do 21:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Urząd Miejski w Łebie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do wzięcia udziału w najbardziej kolorowym i najradośniejszym Festiwalu na świecie, które zagości w Łebie 15 lipca 2017 roku! W tym roku na kolorową zabawę zapraszamy na Plac przy ul. Tysiąclecia w Łebie. Zabawa rozpoczyna się o godz. 16:00 i potrwa aż 5 godzin! To czas kiedy w powietrzu wirować będzie setki proszków w różnych kolorach.

Razem możemy pokolorować zarówno siebie, jak i swoich bliskich. A wszystko to zupełnie za free, bowiem wstęp na imprezę jest darmowy, a festiwal może odwiedzić każdy, bez względu na wiek. W tym roku mamy do dyspozycji, aż 14 różnych kolorów proszków, wyjątkowo dużo, biorąc pod uwagę chociażby poprzednią edycję festiwalu. Dodatkowo grać dla was będą super DJe, którzy poprowadzą festiwal. Nie zabraknie również niespodzianek, takich jak: kolorowa wata cukrowa, kolorowe okulary a także bazooki CO2. Tego lata koniecznie musicie odwiedzić Łebę, chociażby ze względu na to wspaniałe wydarzenie. Do zabawy zaprasza między innymi asystent Burmistrza Miasta Łeby do spraw kultury i sportu- Michał Sałata.

Holi Festival Poland, jest cyklem imprez, które robią furorę w całej Polsce. Ta super impreza została do Polski sprowadzona, aż z Indii, tam festiwale kolorów są już tradycją, odbywają się regularnie i cieszą się wielkim powodzeniem. Impreza ma na celu przede wszystkim dobrą zabawę!

Szukasz noclegów w Łebie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Łebie

Zapraszamy już 15 lipca od godziny 16:00 do Łeby!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl