Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

BeMy "Back On Tour 2017"

BeMy "Back On Tour 2017"
 
Bieżący rok, to czas sporych zmian dla muzyków z formacji BeMy. To nowe decyzje, nowe projekty.
gdzie?Stara Piwnica Klub Muzyczny
Krupnicza 15, 50-075 Wrocław
kiedy?3 grudnia 2017 od 20:00
za ile?25 zł

Formacja BEMY raz jeszcze we Wrocławiu! Ta niebywała okazja pojawi się już 3 grudnia, koncert stanowi realizację trasy 2017 Back On Tour! Zapraszamy na godzinę 20:00 do Klubu Muzycznego Stara Piwnica. Muzycy z formacji BeMy z radością i dumą ogłaszają jesienną trasę koncertową, która żartobliwie nazywają "mini trasą". Artyści zapewniają, że stale pracują nad nowym materiałem, nieustannie szlifują nowe aranżacje. Z niecierpliwością czekają na moment, gdy będą mogli podzielić się nowościami z publicznością.

Bieżący rok, to czas sporych zmian dla muzyków z formacji BeMy. To nowe decyzje, nowe projekty. Czy to nie stanowi doskonałego pretekstu do spotkania oraz świętowania tego, co z pewnością nadchodzi?! Grupa BeMy założona została przez dwóch braci: Elie i Mattia Rosinski. Panowie urodzili się oraz wychowali we Francji. Jak łatwo zauważyć płynie w nich polska krew, to dzięki rodzicom, którzy urodzili się w Polsce. Bracia od najmłodszych lat wykazywali zainteresowanie muzyką. Nieustannie koncertowali i ćwiczyli wykorzystując do tego przytulne zacisze domowego ogniska w Bordeaux oraz przychylną krytykę w osobie najbliższych.

Po zakończeniu średniej szkoły zdecydowali się na kontynuację muzycznej edukacji poza Francją. Opuścili rodzinny dom i wyruszyli w podróż do Anglii. Wytrwałość oraz upór, które ich cechują pozwoliły im na edukację w prestiżowej brytyjskiej akademii Academy of Contemporary Music. Artyści zdecydowali się na powrót do Polski w 2013 roku. Bardzo szybko dali się namówić na udział w programie telewizyjnym, popularnym Must Be The Music. Szybko znaleźli się w finale i błyskawicznie wskoczyli na drugie miejsce w konkursie.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Maj 2014 roku to awans do półfinałowych eliminacji do Przystanku Woodstock oraz Festiwalu w Jarocinie. Muzycy zagrali również w Polsce pierwszy akustyczny koncert. Odbyło się to w ramach projektu brytyjskiego Sofar Sounds. BeMy zdobyli nagrodę przyznawaną przez jury podczas festiwalu Top Trendy w 2014 roku. To laureaci głównej nagrody podczas muzycznego festiwalu w Jarocinie. Początkiem sierpnia koncertowali na głównej woodstockowej scenie festiwalu.Była to nagroda za zwycięstwo podczas eliminacji konkursowych zespołów. Wiosna 2015 roku przyniosła podpisany kontrakt z Universal Music Polska, pod egidą wytwórni wydali debiutancki album zatytułowany “Grizzlin”. Płyta wyprodukowana została przez uzdolnionego Bogdana Kondrackiego. Nagrano ja w pełnym czteroosobowym składzie. Album został dobrze przyjęty tak przez forum krytyków, jak i oddanych fanów. Uznanie to znalazło odbicie w nominacjach do prestiżowych Fryderyków. Formacja zakwalifikowała się do kategorii Debiut Roku. Płyta zdobyła uznanie za granicą. W promocję albumu zaangażował się nawet sam Ed Sheeran oraz LP.

Aktualnie grupa BeMy nie jest tylko duetem: Elie i Mattia. Dołączył do nich gitarzysta Wojciech Trusewicz oraz basista, Konrad Załęski.

Serdecznie zapraszamy na scenę Starej Piwnicy do Wrocławia.Tu, przy ulicy Krupniczej 15 już wkrótce niezwykły koncert!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl