Antonii Syrek Dąbrowski "Norma" + Karol Kopiec „Czarnol4s”

Antonii Syrek Dąbrowski "Norma" + Karol Kopiec „Czarnol4s”
Karol Kopiec słynie jako improwizator i komik. W swych wystąpieniach posługuje się przede wszystkim językiem abstrakcji.
Gdzie?
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Oławska 13, 50-123 Wrocław
Kiedy?
9 maja 2018 od 20:30
Za ile?
30 zł
Organizator
Vertigo Wroclaw

Vertigo Jazz Club we Wrocławiu stanie się areną ciekawego wydarzenia artystycznego. Już 9 maja, punktualnie o 20:30 na scenie przy ulicy Oławskiej 13 pojawi się aktor, improwizator, komik i scenarzysta Antoni Syrek-Dąbrowski. Artysta zaprezentuje się w programie "Norma". Swój program zaprezentuje także Karol Kopiec. Bedzie to zagrany po raz ostatni "Czarnol4s".

Antoni Syrek-Dąbrowski pierwsze kroki na scenie stawiał w 2010 roku. Początki w roli komika to stand-uppy w programach: Roaście Kuba Wojewódzki TVN, TVP 2 Tylko dla dorosłych, Comedy Club, HBO Stand-up, dwa sezony Stand-up w ramach Comedy Central Prezentuje. Aktorowi udało się także zakwalifikować do programu anglojęzycznego Express Stand-up. W programie prezentowali się komicy niemal z całej Wschodniej Europy. Stand-up to nie jedyne zainteresowanie Antoniego Syrka Dąbrowskiego. Aktor uczył się także improwizacji komediowej w chicagowskim teatrze "IO" i improwizuje już niemal od pięciu lat, zwykle w teatrze "Hofesinka". Antoniego Syrka Dąbrowskiego zobaczyć można prawie co tydzień na deskach warszawskiego Resortu.

Karol Kopiec słynie jako improwizator i komik. W swych wystąpieniach posługuje się przede wszystkim językiem abstrakcji. Występy aktora to wyjątkowa podróż wiodąca przez multiwersy skojarzeń, przeróżne odniesienia i bezkresne galaktyki wyobraźni.To miłośnik flory i fauny. Uwielbia kontakt z naturą, szczególnie upodobał sobie wylegiwanie się na mchu. Dom założył na obrzeżach Warszawy, na wsi. Pomimo przywiązania do wiejskich klimatów, tęskni za miejskimi przyzwyczajeniami. Tu szczególnie interesuje go psychologia poruszania się po rondach. Ze sceną związał się na stałe w 2008 roku.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Karol Kopiec podczas spektaklu w Jazz Club Vertigo zaprezentuje po raz ostatni we Wrocławiu program "Czarnol4s". Program ten porusza drażniące tematy, wśród nich odnajdziemy nawiązania do sexu oraz kościoła. To wszystko osnute aurą, tak charakterystycznej dla Karola Kopca, abstrakcji. Będzie także o owadach i zwierzętach. Ta pozornie niespójna mieszanka przeplatana będzie niewidzialnymi sieciami skojarzeń i połączeń.

Raz jeszcze serdecznie zapraszamy. Imprezę poprowadzi Michał Juszczak. Vertigo Jazz Club, 9 maja, start imprezy 20:30.Przypominamy, że impreza przeznaczona jest wyłącznie dla widzów pełnoletnich.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl