Antimatter - Black Market Tour 2018
Po premierze ostatniego albumu, zespół w listopadzie wyrusza w trasę koncertową BLACK MARKET TOUR, podczas której promować będą najnowsze wydawnictwo.
Gdzie?
Klub Muzyczny Liverpool
Świdnicka 37, 50-029 Wrocław
Kiedy?
16 listopada 2018 od 17:00
Za ile?
55 zł

Tuż po wakacjach na rynku muzycznym pojawiła się siódma studyjna płyta, pochodzącej z Anglii formacji o nazwie Antimatter, którzy tworzą muzykę w stylu progressive, art rock oraz darkwave. Po premierze ostatniego albumu, zespół w listopadzie wyrusza w trasę koncertową BLACK MARKET TOUR, podczas której promować będą najnowsze wydawnictwo. W Polsce zagrają aż 5 koncertów!

Koncerty klasycznego, elektrycznego show grupy Antimatter wzbogacone będą setlistą, która składa się z nowych kawałków. Mick Moss będący wokalistą oraz gitarzystą Antimatter, a także siłą napędową grupy już 20 lat, zawsze podkreśla, iż Black Market Enlightenment, to bardzo osobista płyta, opowiadająca historię o uzależnieniu od narkotyków oraz o psychozie, która nałogowi towarzyszyła. Moss obiecuje także, że najnowsza płyta będzie najbardziej progresywna ze wszystkich dotychczasowych wydawnictw.

Zapraszamy Państwa serdecznie już 16 listopada 2018 roku o godzinie 17.00 do Klubu Muzycznego Liverpool we Wrocławiu.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Cena biletu 55 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl