Accademia dell'Opera - Batuta i Partytura

Accademia dell'Opera - Batuta i Partytura
Uczestnicy naszych warsztatów będą zwiedzać także orkiestron - miejsce, w jakim muzycy grają w czasie spektaklu
Gdzie?
Opera Wrocławska
Świdnicka 35, 50-066 Wrocław
Kiedy?
13 stycznia 2019 od 13:00 do 14:00
Za ile?
20 zł
Organizator
Opera Wrocławska

Opera Wrocławska bardzo serdecznie zaprasza Państwa do wzięcia udziału w edukacyjnym projekcie przeznaczonym dla dzieci, pod nazwą: Accademia dell'Opera. Głównym celem projektu jest wprowadzić najmłodszą widownię do magicznego świata opery oraz baletu. Co jest ukryte pod jakże tajemniczym słowem, brzmiącym: "opera"? We włoskim języku oznacza ono dzieło, w którym ważną rolę grają własnie śpiewacy oraz balet.

Nasz cykl, pod nazwą: "Batuta i Partytura" odkryje przed Wami tajniki wiedzy, która dotyczy zespołu orkiestry, poznawania najciekawszych informacji o instrumentach muzycznych, a także znalezienia odpowiedzi na wiele pytań, co ukryte jest za słowami partytura oraz batuta. Uczestnicy naszych warsztatów będą zwiedzać także orkiestron - miejsce, w jakim muzycy grają w czasie spektaklu, jak również nastąpi spotkanie z samym dyrygentem, który opowie Wam o tym jak kieruje się orkiestrą. Smyczki i struny, stroiki i ustniki, membrany i pałki, a a także membranofony, idiofony oraz inne fony, są tematami poszczególnych warsztatów.

Godziny naszych zajęć: od 13:00 do 14:00, uczestnicy w wieku od czterech do siedmiu lat. Można składać rezerwacje w naszym dziale Obsługi Widzów, numer telefonu: 713708880. Serdecznie Państwa zapraszamy po odbieranie biletów w kasie. Wydarzenie odbędzie się już 13-go stycznia 2019 roku, we Wrocławiu, przy ulicy Świdnickiej 35. Bilety kosztują 20 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl