Vierna - koncert
W roku 2009 hit "Nie ma nas" królował na przebojowej liście Radia Kaszebe, trwało to kilka tygodni. W roku 2010 formacja wypuściła debiutancką płytę, pod tytułem "Tango Życia".
Gdzie?
Hanka Władysławowo
Starowiejska 1, 84-120 Władysławowo
Kiedy?
17 lutego 2017 od 19:30
Za ile?
10 zł

Przedstawiamy Państwu zespół o nazwie Vierna, który powstał w roku 2006, w Gdańsku. Założycielem jest zaś Wojciech Buczyński. W roku 2008, przebój "Nie ma nas" zajął zaszczytne, drugie miejsce w Radio Gdańsk, na jego liście przebojów. W roku 2009 oraz w 2008 Vierna wystąpiła na scenie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na Długim Targu, Gdańsk.

W roku 2009 hit "Nie ma nas" królował na przebojowej liście Radia Kaszebe, trwało to kilka tygodni. W roku 2010 formacja wypuściła debiutancką płytę, pod tytułem "Tango Życia". Dzięki albumowi grupa Vierna mogła wyruszyć w trasę koncertową.

W roku 2014, dokładniej w marcu, zaczęła z nimi współpracować Marion Jamickson - nowo przyjęta wokalista, dzięki której do zespołu wprowadzono mocny growl wokal oraz scream, z melodyjnymi wstawkami. Jamickson wcześniej była wokalistką formacji Empire, także półfinalistką Must Be The Music oraz ćwierćfinalistką eliminacji do Woodstocku w roku 2013 (Olsztyn). Dzięki świeżości jaką przyniosła nowa wokalistka do zespołu, odbyła się trasa koncertowa "Przebudzenie Tour", która objęła całą Polskę.

Szukasz noclegów we Władysławowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Władysławowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl