Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

11. PZU Bieg Trzech Kopców

11. PZU Bieg Trzech Kopców
 
Impreza ma na celu popularyzowanie biegania, które jest jedną z najprostszych form aktywnego wypoczywania ale również zachęcanie mieszkańców Karkowa do prowadzenia zdrowego i aktywnego stylu życia.
gdzie?Kopiec Piłsudskiego w Krakowie
Al. Do Kopca, 30-544 Kraków
kiedy?1 października 2017 od 10:30 do 13:00
za ile?bezpłatnie
organizatorZarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie

Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie zaprasza na 11. PZU Bieg Trzech Kopców. Każdy z uczestników imprezy ma do pokonania 13-sto kilometrową trasę przebiegającą między trzema kopcami w Krakowie : kopcem Krakusa, kopcem Kościuszki i kopcem Piłsudskiego. Prawie 25% trasy biegu, to ścieżki z nieutwardzoną nawierzchnią.

Różnica poziomów wynosi 160 metrów.
Start biegu: Kopiec Krakusa, Wzgórze Lasoty znajdujące się 271 metrów nad poziomem morza.
Trasa biegu: Podgórze- Kopiec Krakusa, dalej ulicą Dembowskiego, kolejno Rynek Podgórki i Kładka imienia ojca Bernatka, dalej Bulwary Wiślane, ulica Świętej Bronisławy, aleja Waszyngtona, drugi kopiec- Kopiec Kościuszki, dalej Las Wolski i w końcu Kopiec Piłsudskiego.
Meta: Kopiec Piłsudskiego- Wzgórze Sowiniec 358 metrów nad poziomem morza.

Impreza ma na celu popularyzowanie biegania, które jest jedną z najprostszych form aktywnego wypoczywania ale również zachęcanie mieszkańców Karkowa do prowadzenia zdrowego i aktywnego stylu życia. Dodatkową atrakcją jest możliwość zapoznania się z pięknym krajobrazem i jakże ciekawą historią miasta.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Zapraszamy zatem już 1 października od godziny 10:30 do 13:00 do wspólnego biegania po Krakowie!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl