Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
O mnie
le matusiak (lematusiak)
Imię i nazwisko:
le matusiak (lematusiak)
Adres e-mail:ukryto
Płeć:mężczyzna
Data urodzenia:ukryto
Województwo:zachodniopomorskie
Miejscowość:Szczecin
Znajomi
Brak znajomych...
Zainteresowania
Ulubione formy spędzania wolnego czasu:w parku narodowym
Ulubione formy aktywnego wypoczynku:rafting, wystrzeliwanie, wspinaczka
Oceny obiektów noclegowych
 • le matusiak (lematusiak)
  polecił obiekt Gościniec Zielony Domek w MrągowieDodano: 7 sierpnia 2016 23:30

  opinię piszę dopiero po roku czasu, i to z ośrodka w sandomierzu a nie z mrągowa ... wszystko bardziej z braku czasu i zaniedbania ... nie ukrywam, że przed każdym wyjazdem dużo z żoną czytamy o miejscu planowanego pobytu, dlatego (niniejszym) spełniamy ten obowiązek :) ha:) ha:)
  Żeby nie mowić za wiele: Ośrodeczek w Mrągowie oceniam dokłanie z oceną jaką przy bufeciku mieli rok temu czyli 8,9 na 10 mozliwych (a może to było nawet 9,2 - jakoś te cyfry krąża mi po umyśle - ale na pewno bardzo wysokie). Oczywiście biorę tutaj pod uwagę jakość ceny, zadowolenia i wszelkich innych czynnikow, które na tą ocenę wpływają. Państwo Majewscy są bardzo sympatyczni, dbają o szczegóły, znakomicie gotują (bierzcie obiadki ludziska - naprawdę bierzcie (koniecznie z zupkami pani Zosi, są takie jakimi i wasze żony zachwycać się będą pytając o przepisy). Miejsce pobytu znakomite - czyli jestesmy w Mrągowie, ale nie w miejscu spędu ludzi, gdzie ubaduba - tratatatu będzie Wam zakłócało wieczorny wypocz

  Ocena:
  4,3/5Szczegóły oceny
  Cena w stosunku do oferty
  5/5
  Udogodnienia i wyposażenie
  4/5
  Oferty dodatkowe i rozrywka
  4/5
  Lokalizacja
  4/5
 • le matusiak (lematusiak)
  polecił obiekt Noclegi Orlik w WysiadłowieDodano: 7 sierpnia 2016 22:48

  bardzo dobra baza wypadowa (blisko sandomierz, trochę dalej ale dalej blisko: kazimierz dolny, lublin, zamoość, kielce, bałtów i jeszcze trochę by wymieniać). od samego początku skupiliśmy się z żoną i dziećmi na tym, aby mieć dobre lokum do zwiedzenia tej okolicy polski i wszystko otrzymaliśmy z nawiązką. ośrodek odpowiedni do wieczornego odpoczynku po wojażach, nie jestesmy aż nazbyt roszczeniowi w tych sprawach, i nie lubię biadoleń o błachostki - stąd tak dobra ocena. aha i bdb śniadanka i konkretny pan Marek, który się dwoi i troi aby o wszystko zadbać :)

  Ocena:
  3,8/5Szczegóły oceny
  Cena w stosunku do oferty
  5/5
  Udogodnienia i wyposażenie
  4/5
  Oferty dodatkowe i rozrywka
  2/5
  Lokalizacja
  4/5
Pokaż więcej ocen »