Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Zucchero. Black Cat World Tour 2017 - koncert

Zucchero. Black Cat World Tour 2017 - koncert
 
Zucchero nazywa się naprawdę Adelmo Fornaciari i jest on jednym z najbardziej cenionych oraz najpopularniejszych artystów włoskich wszech czasów.
gdzie?Opera Leśna
Moniuszki St. 12, 81-829 Sopot
kiedy?24 czerwca 2017 od 18:30
za ile?149 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na występ włoskiego jednego z największych artystów - Zucchero. Wystąpi on dla Was w Sopocie. Już 24 czerwca 2017 roku Zucchero da koncert w Operze Leśnej. Koncert będzie miał miejsce w granicach promocji płyty, pod tytułem: "Black Cat", wydanej w roku 2016.

Zucchero nazywa się naprawdę Adelmo Fornaciari i jest on jednym z najbardziej cenionych oraz najpopularniejszych artystów włoskich wszech czasów. Jeden z jego albumów rozszedł się w nakładzie ośmiu milionów egzemplarzy. Jego kariera, która trwa trzydzieści lat, obfitowała we współpracę z wybitnymi muzykami, jak na przykład:

* Ray'em Charlesem
* Milesem Davisem
* Paulem Youngiem
* Stingiem
* Andrea Bocellim
* Erikiem Claptonem
* Luciano Pavarottim
* B.B. Kingiem

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Ma na koncie dużo przebojów międzynarodowych, jak:
* "Baila - Baila morena"
* "Mama"
* "Wonderful World"
* "Diamante"

W roku 2016 Zucchero wydał 13-sty w dorobku album, który nosi tytuł: "Black Cat". Płyta przesycona jest rockowo-bluesową aurą, a w jej nagraniu wziął gościnny udział Mark Knopfler, który jest gitarzystą sławnej formacji Dire Straits, także nawiązuje do spontaniczności oraz atmosfery bestsellerowej płyty "Oro, Incenso e Birra". To właśnie wydawnictwo, w naszym kraju, promował hit "Streets Of Surrender". To z kolei wynik wspólnej pracy Zucchero z Bono (U2). Tekst, który był inspirowany terrorystycznym zamachem w Paryżu, to hołd dla miasta oraz dla jego mieszkańców.

Wówczas muzyk miał odwiedzić Polskę i warszawski Torwar (11 październik 2016 rok), ale koncert nie odbył się, ponieważ artysta zachorował. Polscy fani Zucchero mają teraz szansę, by usłyszeć materiał muzyka na żywo, tak z nowej płyty, jak i największe przeboje tego włoskiego gwiazdora.

Zucchero tworzy muzykę rock, pop, soul, blues i blues rock. Pseudonim artystyczny, oznacza po prostu "cukier". Jego muzyka, którego znamy od czterdziestu lat, nie ma zbyt wiele wspólnego ze słodzeniem publiczności, czy też ze schlebianiem jej. Artysta pochodzi z Reggio Emilia, które to jest zatopione w sielskim oraz wiejskim krajobrazie. Jest kawalerem Orderu Zasługi Włoch (osiągnięcia kulturalne) tworzył zawsze szczerą muzykę i wypływającą wprost z jego serca. Posiada on wielki talent, jak również wspaniałą osobowość i dzięki temu osiągnął niebywały sukces na całym świecie.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl