Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Żółte Kalendarze & Orzeł i Reszka - koncert

Żółte Kalendarze & Orzeł i Reszka - koncert
 
Przedstawiamy Państwu również nowy duet muzyków gorzowskich, o nazwie Orzeł i Reszka.
gdzie?Klubokawiarnia Chmury
11 Listopada 22, 03-436 Warszawa
kiedy?6 października 2017 od 20:00
za ile?20 zł

Przedstawiamy Państwu grupę Żółte Kalendarze, która składa się z czołowych postaci sceny gorzowskiej. Uczestnicy z Żółtych Kalendarzy są współtwórcami, takich formacji jak: UL/KR, Kawałek Kulki, Kamiński i Brożek, Wakacje. Grupa działa z przerwami od roku 2009. Zaś w roku 2010 została wydana debiutancka mini-płyta, pod tytułem: "Boli mnie serce i dusza". W roku 2014 zespół wydał kolejny longplay, noszący tytuł: "The Best Of Żółte Kalendarze", a na nim tak jak brzmi deklaracja tytułowa, znajdują się najlepsze utwory z ostatnich lat. To gorzowski legendarny spleen, który zupełnie nie klasyfikuje się w modach, trendach, czy przyzwyczajeniach dziennikarskich.

Przedstawiamy Państwu również nowy duet muzyków gorzowskich, o nazwie Orzeł i Reszka. Znają go dość dobrze fani piosenkowej elektroniki. Duet tworzony przez Magdalenę Turłaj (Kawałek Kulki, Drekoty, Wakacje) oraz Maurycego Kiezbak Górskiego (UL/KR, Creska). To czego nie udało się sfinalizować Karotce solowym projektem, i co wykracza za styl Żółtych Kalendarzy znalazło teraz świetne ujście w postaci Orła i Reszki. Zatem mamy tutaj wyjątkowy wokal, brawurowe melodyczne linie, które wspierają dopracowane w każdym szczególe bity oraz gustowne aranżacje - to są właśnie znaki rozpoznawcze projektu.

Na koncert zapraszamy już 6-go października 2017 roku, do warszawskiej Klubokawiarni Chmury, znajdującej się przy ulicy 11 listopada 22. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 2:00, a wstęp na nie kosztuje 20 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl