Zola Jesus Tour Poland 2018 - koncert
Ostatnia płyta, pod tytułem: "Okovi" Jesus nagrywała w malutkiej chatce, znajdującej się w lesie, walczyła wówczas z depresją oraz demonami wewnętrznymi.
Gdzie?
Smolna 38
Smolna 38, 00-375 Warszawa
Kiedy?
15 listopada 2018 od 19:00
Za ile?
49 zł

Zola Jesus, naprawdę nazywa się Nika Roza Danilova - jest amerykańską piosenkarką, a jej twórczość jest określana jako mroczna elektronika, dark wave, gotycki pop, czy też art pop. Swą muzyczną karierę rozpoczęła w roku 2006, a od tamtego czasu nagrała pięć albumów studyjnych, o tytułach: "The Spoils", "Okovi", czy "Conauts", a także cztery EP. Zola Jesus na swoim koncie posiada współpracę oraz występy z artystami, jak między innymi: Fever Ray i The xx, a w czasie koncertów towarzyszą jej na scenie muzycy: Shane Verwey, Nick Turco, Alex DeGroot, jak również Nick Johnson.

Ostatnia płyta, pod tytułem: "Okovi" Jesus nagrywała w malutkiej chatce, znajdującej się w lesie, walczyła wówczas z depresją oraz demonami wewnętrznymi. O swoim materiale opowiada, że ten album jest portretem straty - bardzo osobistym, współczucia i pogodzenia się z łańcuchami, którymi każdy z nas jest przykuty do bezwzględnych wręcz praw natury. W roku 2018, w kwietniu, w granicach uzupełnienia do tej produkcji ukazała się płyta, pod tytułem: "Okovi: Additions".

Zatem Zola Jesus odwiedzi nasz kraj w granicach Zola Jesus Tour Polska 2018 oraz wystąpi w mieście Sopot, Poznań, Warszawa i Wrocław. Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 15-go listopada 2018 roku, do warszawskiej Smolnej 38. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 49 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl