Złoty Trójkąt / Grzegorz Waluś Cheeba

Złoty Trójkąt / Grzegorz Waluś Cheeba
Zobaczą Państwo osobiste refleksje artysty związane z postępującym konsumpcjonizmem i globalizacją, które Cheeba wyniósł włócząc się z plecakiem po aglomeracjach azjatyckich.
Gdzie?
Surowiec
Ruska 46A, 50-079 Wrocław
Kiedy?
11 października 2018 od 20:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Surowiec

Cheeba jest pseudonimem artystycznym Grzegorza Walusia. Pochodzi on z miasta Opole i jest artystą malarzem, przede wszystkim znanym z muzyki formacji "Eastwest Rockers", a także projektów solowych. Już od 10-ciu lat tworzy on i mieszka we Wrocławiu, zaś w charakterze magistra sztuki-pedagoga naucza młodych adeptów wizualnych sztuk. W przerwach pomiędzy koncertami często podróżuje. Ze swoich podróży po krainach azjatyckich, biorą się inspiracje, które pokaże na obrazach, podczas wystawy, pod dość przewrotnym tytułem, brzmiącym: "Złoty trójkąt".

Zobaczą Państwo osobiste refleksje artysty związane z postępującym konsumpcjonizmem i globalizacją, które Cheeba wyniósł włócząc się z plecakiem po aglomeracjach azjatyckich. Ostatnia wystawa Grzegorza Walusia, nosząca tytuł: "Homisimia", była prezentowana w zeszłym roku, w mieście Wrocław, natomiast wybrane z obrazów na targach sztuki - Barcelona.

Na wernisaż wystawy zapraszamy Was już 11-go października 2018 roku, od godziny 20:00, do wrocławskiego Surowca, znajdującego się przy ulicy Ruskiej 46 A. Wydarzenie jest bezpłatne.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

W granicach muzycznej oprawy zagrają dla Państwa znani z reprezentanci wrocławskiej sceny elektronicznej, Dj.Sapp oraz M8 (Mate). W trakcie imprezy zaprezentujemy także nową etykietę lagera surowcowego, projektu Grześka. Niektóre z obrazów wystawione będą na sprzedaż. Ale uważajcie Państwo, bo niektóre z nich jeszcze będą mokre.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl