Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Zicla - koncert

Zicla - koncert
 
Używanie takich dwóch instrumentów, jednak w nowej składni może przywołać u Państwa znajome i równocześnie obce środowisko, które wciągnie słuchaczy do świata dźwiękowej eksploracji.
gdzie?Nowa Kolonia
Aleja Grunwaldzka 51, 80-180 Gdańsk
kiedy?17 maja 2019 od 21:00
za ile?10 zł

Zicla jest projektem duetu Gregor Siedl (AT), Cao Thanh Lan z elektroakustycznymi kompozycjami oraz improwizacjami spokojnymi na przygotowany klarnet, marxofon oraz elektronikę. Cytra i klarnet są znane powszechnie z ludowej muzyki na całej kuli ziemskiej. Używanie takich dwóch instrumentów, jednak w nowej składni może przywołać u Państwa znajome i równocześnie obce środowisko, które wciągnie słuchaczy do świata dźwiękowej eksploracji.

Struktury są specyficzne dotyczące tonacji klarnetu i przeplatają się z brzmieniami cytry, ale poszerzonymi o samo zbudowane silniki, a także nowe techniki gry, przy czym tworzą przestrzeń niezwykłą wyobrażoną, czy też introspekcyjne nastroje i abstrakcyjne dialogi mikrotonalne oraz intrygujące tekstury dźwiękowe.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 17-go maja 2019 roku, do gdańskiej Nowej Kolonii, znajdującej się przy Alei Grunwaldzkiej 51. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 10 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl