Żeglarze Portowi - koncert
"Na Mazury", "Biała sukienka", "Przyjaciółka żeglarzy" oraz wiele innych hitów to obowiązkowy program, który wykonywany jest przez Żeglarzy Portowych w trakcie jakże żywiołowych koncertów.
Gdzie?
Korsarz Tawerna Żeglarska
Gostyńska 45, 01-165 Warszawa
Kiedy?
19 listopada 2019 od 21:00
Za ile?
bezpłatnie

W skład zespołu wchodzą: Michał Danielewicz – grający na gitarze, banjo, harmonijce i śpiewający, a także Dariusz Wołosewicz - grający na gitarze basowej i również śpiewający.

W repertuarze zespołu znajduje się bogata twórczość autora jakże popularnych piosenek żeglarskich Michała "Lucjusza" Kowalczyka, który zmarł 1-go maja 2010 roku. "Na Mazury", "Biała sukienka", "Przyjaciółka żeglarzy" oraz wiele innych hitów to obowiązkowy program, który wykonywany jest przez Żeglarzy Portowych w trakcie jakże żywiołowych koncertów. W roku 2015, w maju ukazał się debiutancki krążek, noszący tytuł: "A przy naszym ognisku...", który zawiera dwanaście piosenek, jakich autorem jest Michał Kowalczyk.

W roku 2017, w lutym ukazała się kolejna płyta, pod tytułem: "Przyjaciółka żeglarzy". Znajduje się na nich parę dotąd niepublikowanych utworów Michała Kowalczyka i niektóre z dobrze znanych kompozycji artysty, jak między innymi: "Gruby", "Biała sukienka", czy też "Przyjaciółka żeglarzy". Formacja dokonała nagrań w nowym studio, pod nazwa: "Leśna Trollnia" (Serwy obok Augustowa), a także w willi pod Warszawą, zwanej: "Danielewiczówka".

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 19-go listopada 2019 roku, do warszawskiego Korsarza Tawerna Żeglarska, przy ulicy Gostyńskiej 45. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00 i jest bezpłatne.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl