Zaum + Sunworm - koncert
ZAUM z Kanady są mistrzami mantrycznego doom metalu eksplorującego mroki starożytnych cywilizacji.
Gdzie?
Protokultura Klub Sztuki Alternatywnej
Niterów 29b, 80-864 Gdańsk
Kiedy?
26 kwietnia 2019 od 18:30
Za ile?
30 zł
Organizator
Protokultura Klub Sztuki Alternatywnej

Z końcem kwietnia razem z gdańskim klubem Protokultura bardzo serdecznie Państwa zapraszamy na nieziemski solidny rytuał, w jakim wezmą udział trójmiejski Sunwôrm oraz kanadyjski ZAUM.

ZAUM z Kanady są mistrzami mantrycznego doom metalu eksplorującego mroki starożytnych cywilizacji. Brzmienia wykłuwane dzięki perkusji oraz basu są wzbogacane przez sitar, a także syntetyczne tekstury uzyskują nowy wymiar na żywo. A całość tonie pośród bardzo klimatycznych wizualizacji, zaś "kropką nad i" jest tutaj tancerka, od której nie można oderwać oczu, ponieważ hipnotyzuje swymi strojami i zmysłowymi ruchami. Koncerty zespołu są zatem swego rodzaju rytuałem. W trakcie trasy tegorocznej zespół promował będzie swoją najnowszą płytę, noszącą tytuł: "Divination", której premiera ma odbyć się akurat w dniu planowanego przez nas koncertu. Specjalnie dla wiernych fanów Earth, Om i Sleep.

Natomiast Sunwôrm jest kolektywem, pochodzącym z miasta Gdynia, który porusza się w gatunkach muzycznych, jak między innymi: ambient, drone, czy też noise.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 26-go kwietnia 2019 roku, do Gdańskie, ulica Niterów 29 b. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:30, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl