Zaucha Projekt w klubie Nietota we Wrocławiu! - koncert

Zaucha Projekt w klubie Nietota we Wrocławiu! - koncert
Zaucha Projekt jest hołdem muzycznym, który składają wrocławscy muzycy nazbyt szybko zapomnianemu Artyście.
Gdzie?
Klub Nietota
Kazimierza Wielkiego 50, 50-077 Wrocław
Kiedy?
3 marca 2019 od 20:00
Za ile?
20 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wspaniały i niezwykły wieczór z utworami Andrzeja Zauchy, który stanowi jedną z barwniejszych osobowości estrady polskiej.

Zaucha Projekt jest hołdem muzycznym, który składają wrocławscy muzycy nazbyt szybko zapomnianemu Artyście. Podczas koncertu znajdą Państwo również najpopularniejsze utwory Zauchy, jak między innymi: "Myśmy byli sobie pisani", "Siódmy rok", "C’est la vie", "Byłaś serca biciem", "Baw się lalkami", czy "Wymyśliłem Ciebie" i "Siódmy rok". Przybliżmy więc odbiorcom troszkę mniej znane, jednak nie mniej wspaniałe piosenki, które również zasługują na to, by je Wam przypomnieć, jak na przykład: "Oda do nieróbstwa", "Cacko cud, Hollywood", "Smakować świat", "Bar dla samotnych dam" oraz "Nas nie rozdzieli". Piosenki są zaaranżowane na sposób nowoczesny, jednak zachowujący stylistykę królującą w muzyce lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych.

Skład Zaucha Projekt: Michał Bober - wocal, Tomasz Jędrzejewski - piano, Michau Moper Wilczyński - gitara, Piotr Sypień - bass oraz Pan Tomasz Garbera – bębny.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 3-go marca 2019 roku, do wrocławskiego Klubu Nietota, znajdującego się przy ulicy Kazimierza Wielkiego 50. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl