Zapraszamy państwa bardzo serdecznie na wieczór kabaretowy podczas którego, będą Państwo mieli niepowtarzalną okazję usłyszeć przeboje kompozytorów ze słynnego kabaretowego ośrodka, wykonane brawurowo

Zapraszamy państwa bardzo serdecznie na wieczór kabaretowy podczas którego, będą Państwo mieli niepowtarzalną okazję usłyszeć przeboje kompozytorów ze słynnego kabaretowego ośrodka, wykonane brawurowo
Cała rewia, aktorzy, łyżwiarze, akrobaci, zespół wspomagający, przybędą do nas z niedalekiej Słowacji oraz z Czech.
Gdzie?
Ergo Arena Gdańsk
Plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk
Kiedy?
3 lutego 2019 od 10:30
Za ile?
75 zł
Organizator
Agencja koncertowa „PanKoncert”

Mnóstwo nadziei, moc ogłuszających oklasków, zachwycone dzieci, które mogą tańczyć na widowni oraz niepowtarzalne i niezapomniane przeżycia, jakie przyniesie spotkanie z ukochanymi bajkowymi bohaterami. A wszystko to za sprawą planowanego na marzec tournée oszałamiającej rewii na lodzie pod tytułem "Masza i niedźwiedź". Przez 3 tygodnie "Masza i niedźwiedź" odwiedzą Kraków, Katowice, Gdańsk, Łódź i Warszawę.

Licencjonowaną rewię na lodzie o nazwie "Masza i niedźwiedź" jak dotąd zobaczyło 160 tysięcy widzów z 9 państw, okazję obejrzeć to zapierające dech w piersiach widowisko mieli także widzowie ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich i z Indonezji. Wspaniała aranżacja, jeszcze piękniejsza scenografia, bajkowe kostiumy oraz niesamowite wyczyny akrobatów, łyżwiarzy i wspaniałych tancerzy- to wszystko czeka na Państwa i Wasze pociechy na Ergo Arenie w Gdańsku!

Wspaniałe, pełne emocji przygody Maszy i Niedźwiedzia, a także innych postaci z tej jakże dobrze znanej bajki wraz z polskimi tekstami piosenek i dialogami w języku polskim, już w marcu ponownie pojawią się w Polsce. Cała rewia, aktorzy, łyżwiarze, akrobaci, zespół wspomagający, przybędą do nas z niedalekiej Słowacji oraz z Czech.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Wszyscy zgodnie potwierdzają, iż są zachwyceni możliwością kolejnych występów w Polsce, gdzie już nie raz czuli się wyśmienicie, mając okazję przekonać się jak gościnnym jesteśmy narodem. Polska publiczność stworzyła im wspaniała atmosferę podczas wystąpień, co jest kolejnym powodem do radości, że znów "Masza i niedźwiedź" wystąpią dla polskiej publiczności. Tym faktem zachwycony jest również Michal Vernarský- Dyrektor w firmie producenckiej "Comunique", która jest bezpośrednim organizatorem rewii.

Zapraszamy serdecznie! Ergo Arena Gdańsk 3 lutego, godzina 10.30 oraz 14.00. Cena biletu: 75 zł. Organizatorem przedsięwzięcia jest Agencja koncertowa „PanKoncert”.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl