Zamach na MoCarta - Jeśli śpiewać, to nie indywidualnie

Zamach na MoCarta - Jeśli śpiewać, to nie indywidualnie
„Zamach na MoCarta” - wspólne dzieło tych, którzy taki kabaret czują wręcz świetnie.
Gdzie?
Teatr Polski we Wrocławiu
Zapolskiej G. 3, 50-032 Wrocław
Kiedy?
22 lutego 2019 od 17:30
Za ile?
120 zł
Organizator
Teatr Polski we Wrocławiu

Podtytuł spektaklu brzmi: „Jeśli śpiewać, to nie indywidualnie”. Przedstawienie, które od dnia swojej premiery, która miała miejsce 7-go marca, roku 2010 jest jedną z najczęściej oraz najchętniej oglądanych propozycji warszawskiego Teatru Syrena. Ów spektakl nawiązuje do czasów złotych kabaretu polskiego, kiedy to teksty były pisane przez najwybitniejszych poetów, zaś muzyka była komponowana przez muzyków wszechstronnie wykształconych. Kabaret jest więc nienachalny, inteligentny, śmieszny, ponieważ o to właśnie w kabaretach powinno chodzić - zawsze!

„Zamach na MoCarta” - wspólne dzieło tych, którzy taki kabaret czują wręcz świetnie. Reżyser spektaklu - Krzysztof Jaślar, który jest jednym z założycieli legendarnego już Kabaretu Tey. Lider sławnej smyczkowej grupy MoCarta, która bierze udział w spektaklu to syn artysty - Filip. Wojciech Malajkat i Zbigniew Zamachowski są aktorami, których nie musimy Państwu jakoś szczególnie przedstawiać, zaś Roman Hudaszek, który także na scenie się pojawi, to kierownik muzyczny projektu. Tutaj gag goni gag, zaś piosenka goni piosenkę. Zbigniew Zamachowski śpiewa nie jedynie utwory,które były wykonywane przed powstaniem „Zamachu…” („Big Zbig Show”), także całkowicie nowe aranże piosenek Tomasza Jachimka, czy też Piotra Bukartyka. „Kobiety jak te kwiaty” - ta piosenka trafiła w pewnym momencie na miejsce pierwsze listy przebojów Trzeciego Programu! Jeżeli tęsknicie Państwo za kabaretem, takim którego ambicje są wyższe, niżeli obśmianie blokowisk, polityków miłościwie nam panujących, czy Radia Maryja, „Zamach na MoCarta” trafi w Wasze oczekiwania.

Przed Państwem wystąpią: Wocjciech Malajkat, Zbigniew Zamachowski, Roman Hudaszek oraz Grupa MoCarta, czyli Filip Jaślar, Paweł Kowaluk, Michał Sikorski i Bolek Błaszczyk.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zapraszamy już 22-go lutego 2019 roku, do Teatru Polskiego we Wrocławiu, znajdującego się przy ulicy Zapolskiej G. 3. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:30, a bilety wstępu kosztują 120 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl