Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Zakopower Kolędowo- koncert

Zakopower Kolędowo- koncert
 
Grupa cieszy się dużą popularnością, mają ogrom fanów i właśnie dzięki nim i dla nich rocznie grają blisko osiemdziesiąt koncertów w różnych miejscach.
gdzie?Kino KIJÓW.CENTRUM
Al. Zygmunta Krasińskiego 34, 30-101 Kraków
kiedy?6 stycznia 2018 od 19:00
za ile?85 zł

Zakopower: na chwilę obecną jest najbardziej znanym, polskim zespołem, łączącym z wielkim powodzeniem muzykę z Podhala z nowoczesnym brzmieniem i estetyką rockową. Swój wielki debiut, zespół miał w roku 2005, kiedy to na rynku muzycznym w Polsce ukazała się ich pierwsza płyta pod tytułem "Music Hal".

Grupa cieszy się dużą popularnością, mają ogrom fanów i właśnie dzięki nim i dla nich rocznie grają blisko osiemdziesiąt koncertów w różnych miejscach. Pozycja tego zespołu jest również coraz wyższa na scenie Europejskiej World Music. Mieli przyjemność zagrać podczas Prestiżowych Festiwali Europejskich, takich jak między innymi: Rudolstad, Ostrawa, węgierski Sziget Festiwal. Dodatkowo w roku 2010 brali udział również w Nigel Kennedy's Polish Weekend, który odbywał się w Londynie, dokładnym miejscem trzech koncertów była prestiżowa sala Queen Elizabeth Hall Southbank Centre. Dwa z trzech projektów zagrali razem z Nigelem Kennedy.

Zespół ma w swoim dorobku:
- Music Hal cd z 2005 roku- płyta pokryła się złotem
- Na siedem cd z z 2008 roku- płyta pokryła się złotem
- Koncertowo dvd z 2009 roku- płyta pokryła się złotem
- Boso cd z roku 2011- Podwójna Platyna
- Drugie pół z 25 września roku 2015
- Zakopower i Atom String Quartet- ostatni album, który miał premierę 28.04.2017 roku. Płytę tą Zakopower nagrał razem z Atom String Quartet.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Zapraszamy już 6 stycznia od godziny 19.00 do Kina Kijów.Centrum w Krakowie. Cena biletu 85 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl