Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Zako_Twory vol. V Christmas Edition - Zako_Twory - Targi Dizajnu

Zako_Twory vol. V Christmas Edition - Zako_Twory - Targi Dizajnu
 
W czasie trwania targów, biorący w nich udział będą mogli zaznajomić się z pracami z zakresu grafiki, mody, mebli, biżuterii, jak również wszelakich form użytkowych.
gdzie?Galeria STRH
Krupówki 4a, 34-500 Zakopane
kiedy?4 grudnia 2016 od 11:00 do 18:00
za ile?bezpłatnie
organizatorSTRH Cafe&Gallery

Galeria STRH w Zakopanem przy ul. Krupówki 4a zaprasza na świąteczne targi dizajnu Zako_Twory.

Piąta edycja Zako_Tworów to doskonała okazja do obejrzenia i zakupienia mebli, wyposażenia domu, ceramiki, ubrań, kosmetyków i biżuterii. Biorąc pod uwagę zbliżające się święta, targi stanowią znakomitą sposobność do zrobienia zakupów.

Miejscem targów ponownie jest kamienica Krupówki 4a, a dokładnie jej najwyższe piętro, galeria STRH - podobnie jak ostatnim razem. Ideą autorów przedsięwzięcia jest zorganizowanie przestrzeni przeznaczonej młodym twórcom, którzy będą mieli sposobność pokazać szerszemu gronu swe prace.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

W czasie trwania targów, biorący w nich udział będą mogli zaznajomić się z pracami z zakresu grafiki, mody, mebli, biżuterii, jak również wszelakich form użytkowych. Z całą pewnością odwiedzający targi znajdą coś specjalnie dla siebie i będą mieli okazję mieć w posiadaniu jakiegoś unikatowego, fajnego "twora".

Wystawa służy temu, by młodzi, kreatywni ludzie z pasją spotkali się z gronem odbiorców swej niebanalnej sztuki użytkowej, aby dać możliwość innym podziwiać unikatowe wzornictwo i ciężką pracę twórców. Zamiarem inicjatorów targów dizajnu Zako_Twory jest zorganizowanie imprezy, która stanie się cyklicznym, ciekawym eventem.

Zapraszamy wszystkich miłośników sztuki użytkowej na niepowtarzane przedświąteczne zakupy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl