Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Zako_Twory vol. V Christmas Edition - Zako_Twory KIDS

Zako_Twory vol. V Christmas Edition - Zako_Twory KIDS
 
Prace z kategorii biżuterii, mody, mebli lub też grafiki pojawią się na targach. Każdy tutaj może znaleźć "coś" dla siebie, więc naprawdę warto się wybrać.
gdzie?Galeria STRH
Krupówki 4a, 34-500 Zakopane
kiedy?3 grudnia 2016 od 11:00 do 18:00
za ile?bezpłatnie
organizatorSTRH Cafe&Gallery

Bardzo serdecznie Państwa zapraszamy na V edycję świąteczną Zako_Tworów. Są to w tym przypadku targi zorganizowane dla dzieci, ponieważ nabyć na nich można zabawki dziecięce, ubranka oraz inne akcesoria.

To będzie świetna okazja do zrobienia zakupów na Święta, moc prezentów w konkurencyjnych cenach. Miejsce wydarzenia, tak jak w poprzednim roku to Galeria STRH, w kamienicy przy Krupówki 4a. Głównym celem przedsięwzięcia jest przedstawienie młodych artystów, pragnących pokazać szerszej publiczności własny dorobek. Prace z kategorii biżuterii, mody, mebli lub też grafiki pojawią się na targach. Każdy tutaj może znaleźć "coś" dla siebie, więc naprawdę warto się wybrać.

Zapraszamy szczególnie ludzi ceniących sobie wkład własny i ciężką pracę w stworzeniu rzeczy nieszablonowych, twórczych. Młodzi ludzie posiadający wiele pasji, by wyjść poza ramy codzienności przedstawią artystyczne dzieła własnych rąk.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl