Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Zagórski / Kądziela Collaboration - koncert

Zagórski / Kądziela Collaboration - koncert
 
Po latach, które spędzone zostały poza granicami Polski powrócili Panowie do upragnionej ojczyzny, aby stworzyć wspólnymi siłami projekt unikatowy.
gdzie?12on14 Jazz Club
Noakowskiego 16, 00-265 Warszawa
kiedy?15 września 2017 od 20:30
za ile?50 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert Kądziela Collaboration / Zagórskiego wraz z udziałem gościnnym wspaniałego pianisty z Krakowa - Mateusza Gawędy.

Są oni laureatami na festiwalu o nazwie Jazz Wolności by Lotos rok 2016. Powstał ten zespół w roku 2015, a inicjatorem pomysłu był perkusista Adam Zagórski oraz saksofonista Maciej Kądziela. Po latach, które spędzone zostały poza granicami Polski powrócili Panowie do upragnionej ojczyzny, aby stworzyć wspólnymi siłami projekt unikatowy. Jest on wypadkową przeróżnych doświadczeń i inspiracji, a także wrażliwości szczególnej, która rozwijała się, gdy współpracowali z licznymi wybitnymi muzycznymi osobowościami z innych zakątków na kuli ziemskiej. Pozwoliło to artystom na znalezienie przestrzeni, którą potem wypełnili brzmieniem niebanalnym, kompozycjami odważnymi, które nie są nigdy oczywiste, bywają natomiast mocno nieprzewidywalne. Wchodzący w skład grupy muzycy to absolwenci Akademii kopenhaskiej i Groningen, a także muzycznej Akademii w mieście Poznań.

Koncert odbędzie się już 15 września 2017 roku, w warszawskim Klubie 12on14 Jazz Club, od godziny 20:30. Wstęp kosztuje 50 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl