Zagi - koncert
Zagi jest kompozytorką oraz autorką tekstów. To także świetna wokalistka, która tworzy piosenki od najmłodszych lat.
Gdzie?
Galeria STRH
Krupówki 4a, 34-500 Zakopane
Kiedy?
1 maja 2018 od 20:00

Długo wyczekiwana majówka powinna być czasem relaksu i beztroski. To w końcu najdłuższy weekend w całym kalendarzu. Euforia, relaks, radość to synonimy majówki. Takiej atmosfery należy się również spodziewać podczas koncertu wyjątkowej artystki, Zagi, która bez najmniejszego problemu potrafi wprowadzić w błogi stan bezkresnego szczęścia.

Zagi jest kompozytorką oraz autorką tekstów. To także świetna wokalistka, która tworzy piosenki od najmłodszych lat. Pochwalić się może dwoma mini albumami. Są to: „Kilka Słów o Miłości” z 2012 roku oraz „UKE” z 2013. Szczególnie bliski jej sercu jest album, debiutancka płyta wydana przez Warner Music Poland w 2017 roku. Krążek nosi tytuł „Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni”. Twórczość artystki doczekała się uznania krytyki i publiczności. Zagi występowała w trakcie najbardziej prestiżowych festiwali muzycznych w Polsce oraz za granicą. Były to: Orange Warsaw Festiwal, Asymmetry Festival, Spring Break, Songwriter Łódź Festival, Emergenza, Blues nad Bobrem, II Czech Festival Ukulele oraz Songwriter Łódź Festival.

Wśród fanów Zagi odnajdziemy Czesława Mozila, który wręczył artystce złoty wiatraczek, nagrodę przyznaną za pierwsze miejsce Zimowej Giełdy Piosenki w Opolu. Była to nagroda za piosenkę „Piesek", a Paweł Krawczyk, gitarzysta formacji HEY, uhonorował Zagi podczas „Zrób Głośniej”, plebiscytu organizowanego przez stowarzyszenie T-mobile Music.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Zagi współpracuje z wieloma uznanymi muzykami oraz słynnymi producentami, którzy zadbali o aranżacyjną finezję debiutanckiego krążka. Za gitary, które wprowadziły nowatorskie, intensywne brzmienia odpowiedzialny jest Tomek Krawczyk (muzyk współpracujący z Melą Koteluk, Zakopower oraz z formacją Bisquit). Perkusja i jej funkowy rytm to zasługa Marcina Ułanowskiego, współpracującego także z Arturem Rojkiem. Pozostał jeszcze bas, który nadał muzyce rockowego pazura - a to zasługa Maćka Szczycińskiego.

Serdecznie zapraszamy! Zagi w Galerii STRH w Zakopanem! Koncert 1 maja, punktualnie o 20:00! Scena przy Krupówki 4a!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl