Zach Winters w Klubie BARdzo Bardzo - koncert

Zach Winters w Klubie BARdzo Bardzo - koncert
Muzyk pochodzący ze Stanów Zjednoczonych, grający muzykę indie-folkową Zach Winters wpada z wizytą do naszego kraju.
Gdzie?
BARdzo bardzo
Nowogrodzka 11, 00-509 Warszawa
Kiedy?
2 sierpnia 2019 od 20:00
Za ile?
35 zł

Echofound Management i Tchnienia zapraszają na koncert: Zach Winters zagra dla Państwa w stolicy, w trakcie trasy europejskiej.

Muzyk pochodzący ze Stanów Zjednoczonych, grający muzykę indie-folkową Zach Winters wpada z wizytą do naszego kraju. Tworząc, inspiruje się on poezją samego Roberta Frosta oraz Tagore’a. Kompozycje artysty zostaną w Waszych głowach na długi czas, natomiast piosenki, jak na przykład: "Love My Woman", czy "The Sun is Shining" na myśl przywołają u Państwa wspomnienia ze słonecznego lata.

Zach Winters ostatnimi czasy koncertował w USA, a także w Kanadzie, Australii, czy w Nowej Zelandii. Migrował muzycznie razem ze swą rodziną, grywając wspólnie z muzykami, jak między innymi: Josh Garrels, Holly Arrowsmith, Johnnyswim, A Boy and His Kite, Will Reagan, Tow’rs, Aaron Strumpel. Miał również zaszczyt występować specjalnie dla: uchodźców syryjskich, samotnych pracujących matek, meksykańskich sierot, a także dla swoich przyjaciół, rodziny oraz sąsiadów.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Przyszedł na świat w Stanach Zjednoczonych, na Wielkiej Równinie, obecnie Zach Winters razem z rodziną pracuje i mieszka w południowym muzyku. W planach jest nowy album.

W charakterze supportu wystąpi natomiast Grzegorz Wardęga, który jest młodym piosenkarzem oraz autorem tekstów, pochodzącym z Krakowa i ukrywającym się pod pseudonimem, brzmiącym: runforrest. W roku 2017, w listopadzie wyszła na światło dzienne pierwsza EP muzyka, która zdobyła dobre recenzje, co pozwoliło, zagrać kilkadziesiąt czarujących koncertów. Brzmienia gitary są spokojne, a utwory bardzo melodyjne wypełnia dojrzały oraz niezwykle intrygujący wokal. Wszystko to utuli Was, zaczaruje oraz sprawi, iż zaczniecie oddychać znacznie lżej.

Na koncert zapraszamy bardzo serdecznie już 2-go sierpnia 2019 roku, do warszawskiego BARdzo bardzo, przy ulicy Nowogrodzka 11. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl