Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Zabytkowe tramwaje kursują po Wrocławiu

Zabytkowe tramwaje kursują po Wrocławiu
 
W tym roku nowością są także nocne kursy, ponieważ nasze miasto gdy zapada zmrok ma również niepowtarzalny urok.
gdzie?Pl. Teatralny - Przystanek zabytkowej linii tramwajowej
Pl. Teatralny, 50-051 Wrocław
kiedy?16 września 2017
za ile?8 zł
organizatorTowarzystwo Miłośników Wrocławia

Zabytkowa tramwajowa linia jest jedną z najpopularniejszych atrakcji we Wrocławiu. Trzeciego czerwca sezon ruszył. Na jej uruchomienie gmina przeznacza czterdzieści tysięcy złotych. Składy zabytkowe kursują do października, w soboty.

Kolejny już raz konkurs na obsługiwanie zabytkowej linii zdobyło Towarzystwo Miłośników Wrocławia. Zostaną na linię wystawione 2 tramwaje: „Mikołaj” oraz „Strachotek”. Kursować będą na trasach trzech: Pierwsza z nich zaczyna się od placu Teatralnego/Opery, przez Halę Stulecia i znów plac Teatralny. Trasa druga biegnie przez plac Teatralny/Operę, przez Renomę i Narodowe Forum Muzyki, później most Pomorski-Nadodrze, następnie Ostrów Tumski i Katedrę, a na koniec plac Teatralny/Opera. Trzecia trasa zaczyna się również placem Teatralnym/Operą, kolejny jest Dworzec Wrocław Główny, później Most Pokoju i Ostrów Tumski, kolejny jest Uniwersytet i plac Teatralny.

Kursować będą tramwaje wokół wielkich atrakcji turystycznych miasta Wrocław. Przejażdżki wzbogacone będą usługami przewodnika profesjonalnego, który opowiadał będzie o historii pokazywanych miejsc. W tym roku nowością są także nocne kursy, ponieważ nasze miasto gdy zapada zmrok ma również niepowtarzalny urok.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Najbliższy kurs odbędzie się już 16 września 2017 roku, koszt biletu wynosi 8 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl