Żabson // Young Igi // White 2115 // Blacha - Trap Fest Wrocław

Żabson // Young Igi // White 2115 // Blacha - Trap Fest Wrocław
Kariera artysty jest krótką historią, ale jakże imponującą. Żabson pochodzi z Opoczna. Jego macierzysta ekipa to VLB Crew.
Gdzie?
Zaklęte Rewiry
Krakowska 100, 50-427 Wrocław
Kiedy?
25 stycznia 2019 od 19:00
Za ile?
50 zł

Przedstawiamy Państwu Żabsona, który nie boi się eksperymentować, wręcz regularnie dąży do różnorakich eksperymentów, krzyżuje przy tym gatunki, czy inspiracje oraz tworzy z nich artystyczny misz-masz, który zyskuje z czasem na swojej wyrazistości.

Kariera artysty jest krótką historią, ale jakże imponującą. Żabson pochodzi z Opoczna. Jego macierzysta ekipa to VLB Crew. Swego czasu bywał freestylowcem aktywnym na wielu bitwach. Potem został HypeManem Borixona i na stałe przeniósł się do Kielc. Przystąpił do szeregów wytwórni NBL, czyli NewBadLine. W 2015 roku Żabson absolutnie nie zwolnił tempa. EP-ka, nosząca tytuł: „Passion Fruits” została nagrana dzięki młodemu wilkowi w przerwie między skończeniem pracy nad "NieKumam" i rozpoczęciem nagrywania drugiej solowej płyty. Znajdziemy tutaj pięć piosenek wyprodukowanych przez, między innymi: GeezyBeatz, Juan Martin Naborati i Andy Mile, Kubi. Jednocześnie ukazała się reedycja debiutanckiej płyty, pod tytułem: „Nie kumam”. Tytuł pierwszej, długo oczekiwanej debiutanckiej LP, która ukazała się 23-go lutego roku 2018, brzmi: „To ziomal”. Album zawiera aż piętnaście nowych utworów, a za ich produkcję odpowiedzialnych jest kilku czołowych producentów, pochodzących z młodego pokolenia, jak: 2latefor, Kubi Producent, Wrotas, Hubi, SecretRank, KGR, Zebra, Świerzba, On_J, i Opiat.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 25-go stycznia 2019 roku, do wrocławskich Zaklętych Rewirów, znajdujących się przy ulicy Krakowskiej 100. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 50 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl