Żabson / Internaziomal Tour - koncert
Żabson - nie lęka się eksperymentów, wręcz regularnie dąży do nich, krzyżuje gatunki, inspiracje oraz tworzy z nich cos na kształt misz-maszu, jaki z biegiem czasu zyskuje na wyrazistości.
Gdzie?
Zaklęte Rewiry
Krakowska 100, 50-427 Wrocław
Kiedy?
30 listopada 2019 od 19:00
Za ile?
35 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert Żabsona, który odbędzie się już 30-go listopada 2019 roku, we wrocławskich Zaklętych Rewirach, znajdujących się przy ulicy Krakowskiej 100. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych. Koncert ma na celu promocję najnowszego wydawnictw artysty.

Żabson - nie lęka się eksperymentów, wręcz regularnie dąży do nich, krzyżuje gatunki, inspiracje oraz tworzy z nich cos na kształt misz-maszu, jaki z biegiem czasu zyskuje na wyrazistości. Jego kariera jest krótką historią, ale również imponującą. Pochodzi z Opoczna. Jego ekipą macierzysta jest VLB Crew! Swego czasu był on aktywnym freestylowcem na bitwach. Potem został HypeManem Borixona i na stałe przeprowadził się do Kielc. Dołączył do szeregów wytwórni NBL, czyli NewBadLine, a w roku 2015 wydał ich nakładem debiutancką płytę, pod tytułem: „Nie kumam”! Po świetnie udanym rok 2015 artysta nie zwolnił tempa. EP-ka, pod tytułem: „Passion Fruits” została nagrana dzięki Młodemu Wilkowi w przerwie między zakończeniem pracy nad "NieKumam" i rozpoczęciem nagrywania drugiej solowej płyty. Znajduje się na niej pięć piosenek wyprodukowanych przez, między innymi: GeezyBeatz, Juan Martin Naborati i Andy Mile, Kubi. Jednocześnie ukazuje się reedycja debiutanckiej płyty, pod tytułem: „Nie kumam”. Natomiast „To ziomal” - tak brzmi tytuł pierwszej, długo wyczekiwanej debiutanckiej LP, która ukazała się już 23-go lutego roku 2018. Album zawiera 15 nowych utworów, za których produkcję odpowiada paru czołowych producentów z młodego pokolenia: Wrotas, 2latefor, Kubi Producent, KGR, Hubi, SecretRank, On_J, Zebra oraz Opiat.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl