Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Za Horyzontem: Ludzie z Planety Gaja

Za Horyzontem: Ludzie z Planety Gaja
 
Zorganizowaliśmy przejażdżkę do Węgorzewa, do zaprzyjaźnionego Sołtysa. On zamiast się z nami przywitać, stwierdził, że jesteśmy najwyraźniej z jakiejś innej planety.
gdzie?Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
kiedy?23 lutego 2017 od 19:00
za ile?5 zł
organizatorRegionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu

Kołobrzeskie Regionalne Centrum Kultury imienia Zbigniewa Herberta ma zaszczyt zaprosić na kolejną już odsłonę spotkań podróżniczych odbywających się w ramach serii "Za Horyzontem". Gościem specjalnym będzie niezwykłe małżeństwo - Natalia oraz Krzysztof Beznar. Od wielu już lat podróżują w towarzystwie córki, Gai oraz psa Ciapy. Mówi się o nich, że to Ludzie z Planety Gaja. Dlaczego? Tak to wspominają... To była zima 2015 roku, luty. Córka skończyła dopiero co cztery miesiące.

Zorganizowaliśmy przejażdżkę do Węgorzewa, do zaprzyjaźnionego Sołtysa. On zamiast się z nami przywitać, stwierdził, że jesteśmy najwyraźniej z jakiejś innej planety. Przecież nie od dziś wiadomo, że statystyczny Polak w sobotę odwiedza galerię handlową. A my przyjechaliśmy na wieś, w środku zimy, rowerami, z maleńką Gają. Podsumował nas jednoznacznie. Powiedział, że jesteśmy Ludźmi z Planety Gaja. Ot, tak. I to był początek wszystkiego. W trakcie spotkania, które zaplanowano na 23 lutego Goście opowiedzą o podróżowaniu z rodziną, zawsze na dwa rowery oraz dwie przyczepki. Jedna to królestwo Gai, druga zarezerwowana jest dla ukochanego i wiernego Ciapy.

Natalia oraz Krzysztof Beznar należą do tych ludzi, których charakteryzuje ciągły przymus poruszania się. Rowery, kajaki, wspinaczka, biegówki...to jest ich świat. Cezurą w ich małżeńskiej przygodzie stało się narodzenie Gai. Od tej pory plany wymagały delikatnego zweryfikowania. Okazało się, że najrozsądniejszy i najciekawszy stał się rower, na ten czas. Beznarowie przejechali na rowerach, w przyczepie z Gają, już ponad cztery tysiące kilometrów. Opowiedzą o tym, jak się jeździ latem, a jak to bywa zimą, bo trzeba wiedzieć, że rowerami jeżdżą bez względu na porę roku i pogodę. Uczestnicy spotkania dowiedzą się, czy w przyczepie rowerowej jest wygodnie, ciepło i bezpiecznie. No i najważniejsze pytanie.... Czy Gaja jest zadowolona z takich przejażdżek?

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Serdecznie zapraszamy! Za Horyzontem z udziałem Ludzie z Planety Gaja odbędzie się w Kołobrzegu przy ulicy Solnej 1, punktualnie o 19:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl